Thermage - nieinwazyjny termolifting twarzy i ciała - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Thermage – nieinwazyjny termolifting twarzy i ciała

Zapewne trudno w to uwierzyć, ale skóra może stać się młodsza, gładsza i bardziej jędrna już w 1,5 godziny i to bez użycia skalpela! Urządzenie Thermage w nieinwazyjny sposób poradzi sobie zarówno z luźną skórą, cellulitem, jak i starzejącą się cerą wokół oczu. Termolifting jest gwarancją długotrwałych i zadowalających efektów widoczny natychmiast po zabiegu

Thermage to zabieg polecany osobom po 30-tce, gdyż jego główną zaletą jest intensywne ujędrnienie skóry w jej głębokich warstwach. Mimo że pierwsze zadowalające efekty widać tuż po wykonaniu zabiegu, to proces odnowy skóry trwa przez kolejne od 6 do 9 miesięcy. Przez ten czas na skutek podrażnienia tkanki podskórnej produkowany jest nowy kolagen. Dr Barbara Jerschina przyznaje, że zabieg nie należy do bezbolesnych, gdyż podczas jego wykonywania, odczuwane jest gorąco, jednakże jego skutkiem skóra staje się napięta i wygładzona. – Trzeba pocierpieć. Im więcej zużytej energii, tym lepszy efekt. Dzięki Thermage możemy podciągnąć policzki, poprawić owal twarzy, zredukować nadmiar skóry na powiekach, wygładzić szyję, a nawet usunąć drugi podbródek. – zachwala dr Jerschina. Zaletą Thermage jest też to, że zabieg wykonuje się jednorazowo. Nie potrzebne są kolejne serie dla utrwalenia efektu, który utrzymuje się od 3 do 5 lat w zależności od kondycji naszej skóry.

Taki termolifting można wykonywać na wybranym obszarze zarówno twarzy jak i ciała. Stosując go na twarz można poprawić kontur i owal, kształt policzków, przywrócić zarys linii żuchwy, zredukować nadmiar skóry na powiekach oraz worki pod oczami, wygładzić drobne zmarszczki czy pozbyć się drugiego podbródka. Tylko do końca listopada, decydując się na zabieg na twarz można skorzystać z promocji i otrzymać rabat w wysokości 30%. Listopadowa promocja Kliniki La Perla obejmuje także zabiegi na ciało, 2 obszary w cenie 1. Dzięki czemu w kompleksowy sposób można pozbyć się luźnej skóry z dwóch obszarów ciała czy zredukować cellulit lub intensywnie ujędrnić tkankę z wybranych partii: brzucha, ramion, ud czy pośladków.

Thermage to urządzenie wykorzystujące fale radiowe do podgrzewania obszarów objętych zabiegiem. W efekcie skóra wygląda znaczne lepiej, zostaje rozjaśniona i ujędrniona. Ciepło wytwarzane przez fale powoduje obkurczenie włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy rezultat napięcia skóry, w kolejnym etapie stymulowana jest produkcja nowego kolagenu, dlatego pełny rezultat otrzymujemy dopiero po ok. 6 miesiącach. Thermage to zabieg idealny zarówno dla twarzy jak i dla ciała. Nieinwazyjny, lecz efektywny i bezpieczny, który z powodzeniem pomoże pozbyć się kompleksów i uzyskać młodszy wygląd.

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!