Sposoby na piękne nogi | Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna

Sposoby na piękne nogi!

Jesteśmy jednymi z najpiękniejszych kobiet na świecie, dlatego powinnyśmy prezentować się dumnie! Wiosna to idealny moment, aby częściowo odsłonić ciało i wystawić skórę na słońce. Jednocześnie to ostatni dzwonek, aby przygotować ciało na lato! Jeśli borykasz się z miejscowo nagromadzonym tłuszczem czy wiotczejącą i pomarszczoną skórą, seria zabiegów wyszczuplających jest właśnie dla Ciebie!

W Klinikach La Perla mamy najlepsze zabiegi powstrzymujące procesy starzenia i sprawiające, że cellulit oraz tkanka tłuszczowa dosłownie znikają w oczach. Teraz, w sezonie większość tych zabiegów jest w promocyjnych cenach. Zobacz nasze TOPOWE ZABIEGI, które podkreślają linię i kształt nóg, a także modelują brzuch, pośladki i inne problematyczne obszary. Dzięki nim możesz liczyć na spektakularne efekty!

Sprawdź koniecznie promocje na nasze Topowe zabiegi antycellulitowe i wyszczuplające

WONDER SHAPE to mistrzowski zabieg modelujący sylwetkę. Nie ma nikogo, kto nie pokochałby jego  działania na uda, pośladki i brzuch. Drenuje i ujędrnia skórę, zmniejsza obwody i eliminuje cellulit – wroga kobiet w każdym wieku! Rekomendowana seria zabiegów przed sezonem wiosenno-letnim. Wonder Shape to najczęściej wybierany zabieg przez odwiedzających Klinikę La Perla celebrytów.

W kwietniu na Wonder Shape jest mega promocja 3 obszar GRATIS: Wonder Shape Super Promocja

JET VIBE, czyli artysta w rzeźbieniu ciała i redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą pola elektromagnetycznego. Intensywne impulsy stymulują skurcze mięśni, powodując ich rozrost, regenerację, a także zanik komórek tłuszczowych i lifting skóry. Idealnie rzeźbi brzuch, uda i pośladki. Wystarczy jedna seria zabiegów.

ICOONE i THERMOLOGIE to dwie technologie masażu próżniowego – następcy endermologii. Icoone wywołuje multimikrostymulację, działając precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez powodowania urazów i podrażnień. Natomiast Thermologie łączy vacum z działaniem termicznym i światłem LED. Obydwa modelują sylwetkę, drenują organizm z zastojów limfatycznych, ujędrniają skórę i eliminują cellulit. Obydwa zabiegi są rekomendowane jako obowiązkowe masaże drenujące po liposukcji.

icoone la perla

ADIPOLOGIE to jeden z najskuteczniejszych zabiegów modelujących ciało, który ujędrnia i wyszczupla. Zabieg wykorzystuje skoncentrowaną energię fali ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości LFU, która nie uszkadzając skóry, dociera bezpośrednio do głębszych warstw. Efekt? Skuteczna redukcja cellulitu wodnego, tkanki tłuszczowej oraz zagęszczenie skóry! Najlepiej stosować w serii zabiegów raz na rok.

BIOLIFT THERAPY to przełomowa, opatentowana i potwierdzona technologia, biostymulująca odnowę tkanek na poziomie komórkowym. Biolift Therapy wykorzystuje działanie diatermii – leczenie ciepłem, które dotlenia i odżywia organizm. Poprawia mikrokrążenie, zwiększa kurczliwość włókien mięśniowych oraz drenuje organizm. Po zabiegu bioliftingu przywraca się naturalne napięcie mięśniowe, które wpływa na kształt i jędrność ciała.

LIPOSUKCJA  jest królową wśród zabiegów chirurgii plastycznej. Mistrzyni szybkiego rozwiązywania problemów występujących najczęściej w okolicy ud i bioder. Liposukcja  modeluje i odchudza WYBRANE PARTIE ciała, jest również wyjściem w przypadku lipodemii – choroby grubych nóg. Choć zabieg jest inwazyjny, wystarczy go wykonać zaledwie jeden raz w życiu. Usunięty tłuszcz już nigdy nie wróci w miejscu wykonania zabiegu!

LIPOSONIX jest doskonałą nieinwazyjną alternatywą dla liposukcji. Zagęszcza skórę, nie uszkadzając jej i eliminuje trwale tkankę tłuszczową za pomocą fal ultradźwiękowych HIFU. Pozwala zredukować obwód aż do 2,5 cm po jednym zabiegu. Poddane zabiegowi komórki tłuszczowe są naturalnie metabolizowane przez organizm i usuwane przez kolejne 8-12 tygodni. Skóra staje się napięta i jędrna. Wystarczy jeden zabieg, ale w zależności od potrzeb można go też powtórzyć w serii trzy razy na rok.

Sprawdź koniecznie promocje na nasze Topowe zabiegi antycellulitowe i wyszczuplające

Możesz też skorzystać z promocji na Liposukcję wodną

 

 

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!