Sposób na poprawę kondycji włosów? Medyczna rewitalizacja! - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Sposób na poprawę kondycji włosów? Medyczna rewitalizacja!

Jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest mezoterapia, która oprócz klasycznej rewitalizacji skóry, jest świetną metodą na poprawę kondycji włosów! W Klinice La Perla medyczną rewitalizację skóry głowy wykonujemy certyfikowanym preparatem Haircare francuskiego laboratorium Revitacare.

Mezoterapia Haircare hamuje wypadanie i przyspiesza wzrost nowych włosów oraz rewitalizuje i przywraca naturalną równowagę fizjologiczną skóry głowy i jej przydatków – mieszków włosowych i gruczołów. Opatentowane połączenie kwasu hialuronowego, biotyny, cysteiny, kompleksu aminokwasów, witamin i mikroskładników to gwarancja wyjątkowej skuteczności.

Zawarta w koktajlu biotyna i cysteina to źródło biodostępnej i bioaktywnej siarki, odpowiedzialnej za aktywność mieszków włosowych, budowę łodygi włosa i prawidłowe funkcje skóry głowy. Obecność kwasu hialuronowego, kompleksu aminokwasów, witamin i mikroelementów gwarantuje prawidłowy przebieg procesów biologicznych na każdym etapie wzrostu i życia włosa, normalizuje funkcje skóry głowy – eliminuje przesuszenie i przetłuszczanie oraz głęboko odżywia.

Skuteczność preparatu została potwierdzona badaniami i opiniami wielu zadowolonych pacjentów. Już po pierwszym zabiegu pacjent zauważa wyraźną poprawę jakości włosów i zahamowanie wypadania. Systematyczne wykonywanie zabiegu pozwala osiągnąć widoczne i długotrwałe efekty.

Lekarz medycyny estetycznej Kliniki La Perla, dr Barbara Jerschina potwierdza skuteczność mezoterapii Haircare – „Wykonuję ten zabieg od wielu lat i widzę zadowolenie pacjentów. Kompleks witaminowy zawarty w preparacie przynosi znakomite rezultaty zagęszczenia włosów, poprawy ich kondycji oraz, co ważne w przypadku mężczyzn, skutecznie walczy z procesem łysienia.”

Jeśli zmagasz się wypadaniem włosów, ich nieprawidłowym odżywieniem oraz nawracającym łupieżem, to już wiesz jak sobie z tym poradzić. Rewitalizacja skóry głowy jest odpowiednim rozwiązaniem dla każdego, z tych problemów.

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!