Smart Lift vs. Ultraformer III – który zabieg jest dla Ciebie? - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Smart Lift vs. Ultraformer III – który zabieg jest dla Ciebie?

Technologia HIFU podbiła urodowy rynek, zabiegi z jej wykorzystaniem pokochały pacjentki na całym świecie. Dlaczego? Bo są skuteczne, nieinwazyjne i dają długotrwałe efekty. Zastanawiasz się zapewne, jak to działa? Istotą jest tutaj skoncentrowana energia fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości. Powoduje ona kontrolowane uszkodzenie komórek, co prowadzi m.in. do liftingu, zagęszczenia skóry, redukcji zmarszczek, poprawy owalu twarzy i stymulacji produkcji kolagenu w skórze. Dlatego urządzeń z tą kultową technologią powstaje coraz więcej, co więc łączy i różni bestsellerowy ULTRAFORMER III i nowość SMART LIFT?

Dlaczego warto?

Porównujesz cenę zabiegu z technologią HIFU do innego tańszego, zapewniającego podobne efekty i zapewne zastanawiasz się „Czy to mi się opłaca?!” Odpowiadamy: Zdecydowanie tak! Zabiegi takie jak Ultraformer III czy Smart Lift są warte swojej ceny, bo zamiast całej serii wystarczy tylko jeden zabieg, by osiągnąć wymarzony długotrwały efekt. W obu przypadkach procedura wygląda podobnie. Pierwsze efekty widoczne są tuż po zabiegu, a optymalne osiąga się po 3-6 miesiącach, ponieważ tyle czasu wymaga odbudowa skóry. Dodatkowym plusem nowości Smart Lift jest to, że sam zabieg trwa krócej niż w przypadku Ultraformera III.

Co z efektami? Czy któryś z tych zabiegów poradzi sobie lepiej?

W związku z tym, że oba zabiegi opierają się o tę samą technologię, ich sposób działania jest bardzo zbliżony, ale tym, o co została wzbogacona nowość Smart Lift są specjalne głowice! Unikatowe i ultraprecyzyjne w swoim działaniu są przeznaczone do redukcji bruzd i zmarszczek oraz delikatnej okolicy oczu i ust, co pozwala na jeszcze skuteczniejszą redukcję kurzych łapek, problemu opadających powiek czy kącików ust.

Czy zabiegi z technologią HIFU są dla każdego?

I tak, i nie. Mimo że zabieg nie wymaga żadnej rekonwalescencji i natychmiastowo po nim wygląda się lepiej, musimy pamiętać, że działa bardzo intensywnie w głębokich warstwach naszej skóry. Dlatego też Ultraforemer III i Smart Lift polecane są osobom po 35. roku życia.

Zapytaj naszego eksperta o specjalną ofertę na nowość w Klinikach La Perla – Smart Lift!

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!