Sekret metamorfozy Karoliny Szostak - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Sekret metamorfozy Karoliny Szostak

Wiosna to idealny czas na rozpoczęcie metamorfozy. Jeśli oczekujemy prawdziwego przełomu musimy być cierpliwe i systematyczne, ale naprawdę warto! Najlepszy przykład? Karolina Szostak. Dokonała spektakularnej przemiany z imponującym efektem. Też o tym marzycie? Zdradzamy Wam sekret metamorfozy roku.

Nie powinno nikogo zaskoczyć, że podstawę przemiany stanowi dieta. Ma ona nie tylko wpływ na naszą wagę, ale także na stan włosów, skóry czy paznokci. Skutkiem ubocznym zbilansowanej i bogatej  w witaminy i minerały diety jest… utrata zbędnych kilogramów! W bonusie otrzymamy także zastrzyk energii i lepsze samopoczucie.

Efekty zdrowej diety i aktywności fizycznej można jednakże skutecznie spotęgować i przyspieszyć. Jak? Za pomocą najnowszych technologii kosmetologicznych. Z pewnością spotkałaś się z pojęciem opornego tłuszczu. To ten najtrudniejszy do redukcji, nie wzruszony nawet na dietę i ćwiczenia, najczęściej występuje na dolnej części brzucha w postaci oponki, boczków, a także bryczesów na udach. Nieinwazyjna technologia SculpSure, redukuje 25% uporczywej tkanki tłuszczowej w zaledwie 25 min. Zabieg, działając w oparciu o energię laserową, niszczy komórki tłuszczowe bez ryzyka wiotkiej skóry i uszkodzenia sąsiadujących tkanek. Jest komfortowy i nie wymaga rekonwalescencji. Jego skuteczność potwierdzona jest badaniami klinicznymi, certyfikatami, a także nową odmienioną sylwetką Karoliny Szostak.

Doskonałą procedurą uzupełniającą  jest LPG. Zabieg, który rozwiązuje problem cellulitu, zwiotczałej skóry, zastojów krwi i limfy. Za pomocą dwóch niezależnie sterowanych rolek wyszczupla, ujędrnia skórę i modeluje sylwetkę. Sprężysta skóra nigdy nie wychodzi z mody!

A co ze skórą na twarzy? Po utracie kilogramów jej także przyda się lifting. W nieinwazyjny i bezbolesny sposób zrobi to SonoQueen. Urządzenie z ultra precyzyjną głowicą, doskonałą dla okolic oczu działa w oparciu o technologię HIFU. Jest najmniej odczuwalnym tego typu zabiegiem na rynku. Najlepsze efekty przynosi wykonany w serii 1-3 zabiegów, co 3-4 miesiące. Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu, a pełen efekt po 3 miesiącach.

Więcej sekretów Karolina Szostak zdradza w swojej książce „Moja spektakularna metamorfoza”, gdzie krok po kroku opowiada o tym, jak udało się jej się schudnąć w rok prawie 30 kg.

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!