Rewitalizacja skrojona na miarę potrzeb Twojej skóry! - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Rewitalizacja skrojona na miarę potrzeb Twojej skóry!

Czujesz, że Twojej skórze brakuje nawilżenia? Słońce, wysoka temperatura i morska woda sprzyjają utracie nawodnienia. Co zrobić, żeby po lecie skóra wyglądała świeżo, była pełna blasku i dogłębnie nawilżona? Wybierz Mezoterapię! Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję dwóch preparatów – Twoja skóra zyska maksymalne nawilżenie, ale nie tylko… czytaj dalej i sprawdź co jeszcze potrafią!

Kultowa już Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe, zawierająca wysokie stężenie kwasu hialuronowego, jest znana ze swoich właściwości silnie nawilżających, co więcej spowalnia procesy starzenia się zachodzące w skórze. Preparat, dzięki obecności hydroksyapatytu wapnia, stymuluje produkcję kolagenu i odbudowę skóry, co znacznie poprawia jej jakość. Ten rodzaj Mezoterapii jest idealnym wyborem dla osób, które chcą odżywić skórę, przywrócić jej napięcie i elastyczność, a przy tym zredukować drobne zmarszczki i zapobiec powstawaniu kolejnych.

Druga propozycja to nasza nowość – Mezoterapia Hydra Skin Booster. Preparat zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego, dzięki czemu doskonale nawilża skórę. Obecność Kompleksu CT50 – 50 składników aktywnych (witaminy, minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe), pobudza naturalne procesy regeneracyjne w skórze. Unikalny komponent – putrescyna – oraz kwas alfa-liponowy mają działanie silnie antyoksydacyjne, chronią skórę przed wolnymi rodnikami pochodzącymi z promieniowania słonecznego, zanieczyszczenia środowiska czy smogu. Hydra Skin Booster jest przeznaczony dla osób, które mają bardziej wymagającą skórę – szerokie spektrum działania preparatu sprawia, że jest on dobry dla pacjentów zmagających się z problemami skórnymi i potrzebujących mocnego działania anti-aging.

W Twojej głowie pewnie pojawia się myśl – który rodzaj Mezoterapii jest lepszy? Odpowiedź jest prosta – oba są bardzo dobre! Pytanie tylko, czego potrzebuje Twoja skóra? 🙂 Jeśli nadal nie możesz się zdecydować, nasi specjaliści doradzą rewitalizację skrojoną na miarę potrzeb Twojej skóry, zapraszamy na konsultację do Kliniki La Perla!

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!