Złote Nici - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Złote Nici

Lifting twarzy za pomocą złotych nici.

Powrót Złotych Nici, czyli niezwykle skutecznego zabiegu odmładzającego!

Jędrna twarz i wymodelowana sylwetka – Złote Nici przeżywają renesans!

Skóra na Twojej twarzy zwiotczała? Czas aby to zmienić i to bez pomocy skalpela, bez długiej rekonwalescencji, za to z efektem, który utrzymuje się nawet przez 7 lat!

Zabieg złotych nici ujędrnia twarz, modeluje jej owal oraz modeluje sylwetkę. Zabieg zwiększa nawilżenie skóry, redukuje przebarwienia, wygładza, zagęszcza skórę i stymuluje produkcję naturalnego kolagenu, a co najważniejsze – liftinguje i zagęszcza skórę. W miejscu wprowadzenia nici w ciągu miesiąca pojawia się sieć nowych naczyń krwionośnych, co pozytywnie wpływa na kondycję skóry. A po nim można od razu wrócić do normalnej codzienności, oczekując efektów, które są widoczne po miesiącu. Pacjenta czeka już tylko kontrola w ciągu 7 dni. Wskazaniem do zabiegu jest luźna skóra, również u młodych kobiet po ciąży lub utracie dużej masy ciała.

Tylko teraz NOWOŚĆ – Złote nici w promocyjnej cenie!

• 1 – 5 sztuk (cena za 1 nić) – 950 zł
• 6 – 10 sztuk (cena za 1 nić) – 900 zł
• 11– 16 sztuk (cena za 1 nić) – 850 zł
• Powyżej 17 sztuk (cena za 1 nić) – 800 zł

Promocja ważna do 31 października.

Złote Nici są znanym i skutecznym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej od wielu lat!!!

Informacje

Czas trwania: 30 – 60 minut
Cena: 100 – 1000 zł
Części ciała: cała twarz, całe ciało, dekolt
Inwazyjność: Zabieg iniekcyjny
Dostępność: Wszystkie kliniki

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli…

Szukasz szybkiego sposobu na ujędrnienie skóry, wymodelowanie owalu twarzy oraz kształtów ciała. Chcesz zredukować widoczne zmarszczki i poprawić elastyczność skóry.

Efekty

Modelowanie sylwetki

Poprawa owalu twarzy

Redukcja asymetrii

Redukcja zmarszczek

Nici mają wiele zastosowań – liftingują, zagęszczają i wzmacniają skórę, poprawiają jej sprężystość i elastyczność, pobudzają produkcję kolagenu i naturalnego kwasu hialuronowego, zmniejszają widoczność zmarszczek. Co więcej, nici stosuje się do poprawy sylwetki – modelowania piersi, pośladków, liftingu wewnętrznej strony ud i ramion.

Nici skutecznie zastępują lub uzupełniają metody chirurgicznego poprawiania urody.

Jak przebiega zabieg?

Najpierw lekarz stosuje znieczulenie, dzięki czemu aplikacja nici jest bezbolesna, następnie cieniutką igłą wprowadza nitkę do organizmu – śródskórnie, podskórnie lub domięśniowo.

Podczas jednego zabiegu można użyć kilka różnych rodzajów nici.

W Klinice używamy następujących rodzajów nici:
• Happy lift

Nici Happy lift stosuje się w celu odmłodzenia wyglądu skóry oraz powstrzymanie i zmniejszenie efektów starzenia, a także korekty nabytych zniekształceń pochorobowych lub pourazowych. Dzięki swojej budowie Happy lift podtrzymują i unoszą tkanki, skóra staje się bardziej napięta. Stymulują także produkcję własnego kolagenu w tkance podskórnej dzięki mechanicznej stymulacji fibroblastów oraz uwalnianiu z nici kwasu polimlekowego. Dwukierunkowo zbieżne haczyki wzmacniają skórę i unoszą ją, dając naturalny efekt natychmiastowego liftingu oraz modelowania ciała: pośladków, piersi, czy ramion. Najlepszym kandydatem do zabiegu liftingującego są osoby 30-40 pacjenci w celu zapobiegania procesom starzenia, a u osób 40+ oprócz profilaktyki celem jest poprawa wyglądu. Zabieg modelujący sylwetkę zalecany jest osobom niezależnie od wieku. Nici wchłaniają się całkowicie, dlatego zabieg wykonuje się raz na 3-5 lat.

• First lift i PDO

Zabiegi First Lift 2Generation polecane są pacjentom po 30. roku życia zarówno do liftingu twarzy, jak i modelowania wybranych partii ciała. Stanowią one doskonałą alternatywę dla mezoterapii, botoxu, i innych zabiegów rewitalizujących, ponieważ zagęszczają skórę. Zabieg wykonuje się raz do roku. W przypadku szyi zagęszczają wiotką skórę, obszar który bardzo szybko się starzeje, a efekt zastosowania First Lift w tym obszarze daje rewelacyjne efekty. Niektóre z tych nici mają haczyki, które dają natychmiastowy efekt liftingu.Wykonane są z materiału wchłanialnego.

• Silhouette soft

Silhouette-Soft™ to najnowocześniejszy produkt dostępny w tej chwili na rynku, poprawiający wygląd policzków i przywracający objętość skóry w okolicy jarzmowej. Dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę. Zabieg jest szybki, komfortowy i nie wymaga hospitalizacji. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, w ciągu 30 min. Efekty zabiegu z użyciem nici Silhouette – Soft™ widoczne są natychmiast, a pacjent wraca do pracy i normalnego życia bezpośrednio po wyjściu z gabinetu.

Nici Silhouette – Soft™ zostały zrobione z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego, przez co są one w pełni wchłanialne. Materiały wykorzystywane do ich produkcji zatwierdził najważniejszy amerykański organ kontrolny FDA (Urząd ds. Żywności i Leków).

• Złote nici

Zabieg służy do poprawy wyglądu skóry twarzy, szyi, dekoltu lub podbródka. Złote Nici stosuje się również w celu zagęszczenia skóry w takich obszarach ciała jak uda i ramiona wewnętrzne , brzuch czy kolana. Miesiąc po zabiegu w miejscach wszczepienia nici powstaje nowa sieć naczyń krwionośnych, co powoduje lepsze ukrwienie, dotlenienie i odżywienie skóry, która staje się też bardziej napięta. Złote nici niwelują również przebarwienia i widocznie wygładzają zmarszczki. Nici nie rozpuszczają się, są grubości włosa, stosuje się je w okolice rozpuszczalnej nici chirurgicznej. Zabieg stosuje się na dany obszar raz na 7 lat. Wskazaniem do zabiegu jest luźna skóra, nawet u młodych kobiet po ciąży, lub utracie dużej masy ciała.

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekty widoczne są od razu po zabiegu i w zależności od zastosowanych nici rezultaty utrzymują się od roku do 7 lat. Po tym czasie należy powtórzyć zabieg.

Zalecenia

Wizyta kontrolna od 2 do 7 tygodni po zabiegu. Przestrzeganie zaleceń otrzymanych od lekarza w karcie wypisowej.

Zapisz się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Warszawa

Adres:
ul. Łowicka 21b/1
Tel. 784 066 272
Mail: lowicka@la-perla.pl

Warszawa, Centrum Handlowe Klif

Adres:
ul. Okopowa 58/72, lok. 132B
Tel. 882 077 433
Mail: klif@la-perla.pl

Warszawa, Centrum Handlowe Panorama

Adres:
Al.Witosa 31, lok. 103b, 1 piętro
Tel. 784 066 274
Mail: panorama@la-perla.pl

Warszawa

Adres:
ul. Wilcza 22a
Tel. 784 066 273
Mail: wilcza@la-perla.pl

Bolesławiec

Adres:
ul. Grunwaldzka 15B, lok. 4
Tel. 882 077 416
Mail: boleslawiec@la-perla.pl

Kraków, Hotel Holiday Inn City Center

Adres:
ul. Wielopole 4
Tel. 692 209 715
Mail: krakow@la-perla.pl

Lake Hill Resort&SPA, Sosnówka

Adres:
ul. Tyrolska 2G
Tel. 784 066 275
Mail: lakehill@la-perla.pl

Rzeszów, Galeria Millenium Hall

Adres:
Al.Kapisto 1, lok. 282, II p.
Tel. 533 363 665
Mail: rzeszow@la-perla.pl

Józefów, Hotel Holiday Inn Warszawa

Adres:
Józefów, ul. Telimeny 1
Tel. 784066276
Mail: jozefow@la-perla.pl