THERMOLOGIE – 250 zamiast 350 zł

#NOWOŚĆ! Zabieg Thermologie – terapia ujędrniająca inspirowana azjatycką pielęgnacją!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli… potrzebujesz głębokiego odprężenia, chcesz pozbyć się bólu pleców czy zmniejszyć napięcie mięśni po treningu. Równocześnie zabieg Thermologie jest dla Ciebie jeśli chcesz wymodelować sylwetkę, zmagasz się z opornym cellulitem, szukasz sposobu na obrzęki i pozbycie się nadmiaru wody z organizmu, chcesz poprawić kondycję skóry.

Nowa jakość w zabiegach drenujących i wyszczuplających ciało!

Thermologie to endermomasaż z wykorzystaniem energii cieplnej, podciśnienia oraz światła led z elementami refleksologii. Inspirowany azjatyckimi rytuałami pielęgnacyjnymi.

Terapia  polega na masowaniu całego ciała poprzez określone ruchy za pomocą ergonomicznych głowic emitujących ciepło i zasysających skórę (vacum). Dodatkowo zastosowane światło led ujędrnia skórę, przywracając jej właściwe napięcie i zdrową kondycję.

Thermologie generuje intensywne i zarazem przyjemne ciepło co powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz szereg procesów z tym związanych jak odżywienie skóry, detoksykację, dotlenienie i poprawę metabolizmu. Jest to wyróżnik rynkowy wśród tego typu urządzeń drenujących ciało. Zastosowane w urządzeniu vacum jest indywidualnie dostosowywane pod kątem siły działania w zależności od kondycji skóry, wieku pacjenta oraz efektów jakie chcemy osiągnąć.

 

Kliknij poniżej, by skorzystać z oferty!