Sprawdź Wonder Shape by Klinika La Perla! - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Sprawdź Wonder Shape by Klinika La Perla!

Uzyskaj idealny kształt Twoich ud

Wonder Shape by Klinika La Perla to unikalny zabieg modelujący ciało.

Pobudzenie mikrokrążenia i przyspieszenie metabolizmu komórek tłuszczowych intensyfikuje proces lipolizy, zapewnia dotlenienie skóry oraz produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Doskonały na uda, brzuch i pośladki.

Jeśli uważasz, że Twoje uda mogłyby być szczuplejsze i chciałabyś pozbyć się cellulitu wybierz Wonder Shape! Dlaczego jest tak skuteczny? Bo jego działanie jest oparte aż na 4 technologiach. Nawet oddzielnie każda z nich doskonale radzi sobie z cellulitem i tkanką tłuszczową. Ten cud techniki rozbija cellulit oraz tłuszcz szybko i skutecznie, a seria tylko 8. zabiegów zapewnia długotrwałe i bardzo zadowalające efekty. Z każdym zabiegiem obwody są coraz mniejsze, a skóra wygładzona. To także idealne rozwiązanie na walkę z nadmiarem tkanki i nieodpowiednim kształtem ciała w okolicy kolan lub pośladków. Wonder Shape to najczęściej wybierany zabieg przez klientki Klinik La Perla planujące poprawę kształtu swoich nóg.

Promocja! Kupując pakiet 8 zabiegów, zapłacisz tylko 231 zł za zabieg!

Efekty:

🔥 ELIMINACJA CELLULITU
🔥 REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ
🔥 UJĘDRNIENIE SKÓRY

Chcesz poznać inne zabiegi modelujące ciało w promocyjnych cenach? Odwiedź koniecznie stronę: www.szybkieodchudzanie.com.pl

Informacje

Czas trwania: 30 – 60 minut
Cena: 450 zł
Części ciała: brzuch, pośladki, uda
Inwazyjność: Bez okresu rekonwalescencji i przerwania ciągłości skóry
Dostępność: Klif, SPA Kraków, Wilcza

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli…

Zależy Ci na wymodelowaniu sylwetki, zmagasz się z opornym cellulitem i chcesz zredukować tkankę tłuszczową oraz jeśli szukasz sposobu na ujędrnienie i wygładzenie skóry.

Efekty

Redukcja cellulitu

Redukcja tkanki tłuszczowej

Ujędrnianie

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Wonder Shape by Klinika La Perla to unikalny zabieg modelujący sylwetkę, skutecznie redukujący cellulit i ujędrniający skórę. Ta nowoczesna, bezinwazyjna metoda oparta jest na połączeniu czterech efektywnych i sprawdzonych technologii: Multipolar RF, Vacum ze światłem LED oraz Kawitacji. Fala radiowa wytwarza odczuwalne ciepło, którego efektem jest wzrost mikrokrążenia, pobudzenie metabolizmu komórek tłuszczowych – wspomaganie procesu lipolizy, dotlenienie skóry oraz wzrost produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Zabieg zapewnia widoczne i długotrwałe rezultaty, w szczególności na obszarach ud, brzucha czy pośladków.

Dzięki zastosowaniu Vacum, redukowane są zastoje limfatyczne co w efekcie skutecznie redukuje cellulit i obrzęki. Dodatkowo, umieszczone w głowicy światło LED (czerwone) ujędrnia skórę.

Kawitacja (ultradźwięki) dodatkowo wzmacnia efekt redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplenia wybranych partii ciała i modelowania sylwetki.

Wonder SHAPE by Klinika La Perla można wykonać w dwóch wariantach: – ujędrnienie + redukcja cellulitu – ok. 30 min. – ujędrnienie + redukcja cellulitu + redukcja tkanki tłuszczowej (z kawitacją) – ok. 60 min. Procedura jest delikatnie odczuwalna, ale bezbolesna i całkowicie nieinwazyjna.

Ponadto, Wonder Shape wyposażony jest w głowice do zabiegów na twarz, dzięki którym skóra staję się ujędrniona i odmłodzona, a obrzęki ulegają widocznej redukcji.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty zobaczysz już po 1 zabiegu. W celu osiągnięcia trwałych rezultatów zalecane jest wykonanie serii 8 zabiegów.

Zalecenia

W celu optymalizacji efektów zalecamy wykonanie zabiegu w serii 8 powtórzeń.

⭐ Promocja obowiązuje do końca sierpnia

Zapisz się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Warszawa, Centrum Handlowe Klif

Adres:
ul. Okopowa 58/72, lok. 132B
Tel. 882 077 433
Mail: klif@la-perla.pl

Warszawa

Adres:
ul. Wilcza 22a
Tel. 784 066 273
Mail: wilcza@la-perla.pl

Józefów, Hotel Holiday Inn Warszawa

Adres:
Józefów, ul. Telimeny 1
Tel. 784066276
Mail: jozefow@la-perla.pl

Kraków, Hotel Holiday Inn City Center

Adres:
ul. Wielopole 4
Tel. 692 209 715
Mail: krakow@la-perla.pl

Rzeszów, Galeria Millenium Hall

Adres:
Al.Kapisto 1, lok. 282, II p.
Tel. 533 363 665
Mail: rzeszow@la-perla.pl