Smart Lift - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Smart Lift

SMART LIFT – CAŁA TWARZ + OPRACOWANIE OKOLIC SKÓRY WOKÓŁ OCZU GRATIS
Zadbaj o piękną twarz!

Promocja! Zapisz się na zabieg Smart Lift https://klinikalaperla.pl/zabiegi/smart-lift/ i otrzymaj opracowanie okolic skóry wokół oczu GRATIS! Za cały zabieg zapłacisz tylko 5000 zł (zamiast 8000 zł).
To idealne rozwiązanie na kurze łapki, możliwość podniesienia powieki i zniwelowania lwiej zmarszczki. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, gdyż wykorzystuje technologię HIFU. A efekty? Są widoczne natychmiast!

⭐ Promocja obowiązuje do 31 października 2020.

Informacje

Czas trwania: 40 – 60 minut
Cena: Zamiast 8000zł, płacisz tylko 5000zł
Części ciała: cała twarz, okolice oczu, owal i podbródek
Inwazyjność: Bez okresu rekonwalescencji i przerwania ciągłości skóry
Dostępność: Klif, Łowicka, Wilcza, Bolesławiec, Rzeszów, Kraków, Lake Hill

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli…

Twoja skóra wiotczeje, widzisz pierwsze oznaki starzenia się skóry i szukasz nieinwazyjnej metody redukcji zmarszczek, a przy tym chcesz ujędrnić ciało i wymodelować sylwetkę.

Efekty

Lifting

Poprawa owalu twarzy

Ujędrnianie

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Urządzenie wykorzystuje skoncentrowaną energię fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości (HIFU). Podczas zabiegu głowice urządzenia przykładne są bezpośrednio na skórę.

Fale ultradźwiękowe wnikając w głąb tkanek, stymulują ich regenerację i pobudzają produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu następuje efekt liftingu i ujędrnienia skóry.

Zastosowanie w urządzeniu dodatkowo fali radiowej bipolarnej, wyróżnia Biolift Therapy na tle podobnych urządzeń, doskonale uzupełniając naturalną biostymulację skóry w kierunku idealnego wyglądu.

Smart Lift w niezwykle efektywny sposób działa również na ciało i pozwala pozbyć się zwiotczałej skóry z problematycznych obszarów – jak przedramiona, dekolt, wewnętrzna część ud czy brzuch.
Zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i nie wymaga okresu rekonwalescencji – tuż po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Co wyróżnia Smart Lift spośród innych urządzeń HIFU?

Smart Lift posiada dodatkowo 2 ultraprecyzyjne głowice do redukcji bruzd i zmarszczek oraz delikatnej okolicy oczu i ust (mięśnie okrężne), która pozwala na zredukowanie kurzych łapek, problemu opadających powiek czy kącików ust.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty są widoczne tuż po zabiegu, optymalne po 3-6 miesiącach, ponieważ tyle czasu wymaga odbudowa skóry.

Zalecenia

Częstotliwość: w większości przypadków wystarczy 1 zabieg dla uzyskania pożądanego efektu. Ewentualne powtórzenie zabiegu jest możliwe po minimum 6 miesiącach.

Zapisz się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Warszawa

Adres:
ul. Łowicka 21b/1
Tel. 784 066 272
Mail: lowicka@la-perla.pl

Warszawa, Centrum Handlowe Klif

Adres:
ul. Okopowa 58/72, lok. 132B
Tel. 882 077 433
Mail: klif@la-perla.pl