Likwidacja kurzych łapek za pomocą technologii HIFU! - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Likwidacja kurzych łapek za pomocą technologii HIFU!

Wypróbuj lifting bez skalpela!

Czy wiesz, że skóra człowieka jest najcieńsza wokół oczu? Dodatkowo jest niemal zupełnie pozbawiona gruczołów łojowych, płytko unaczyniona i znacznie bardziej podatna na przesuszenie. Skóra wokół oczu zdradza wiek najszybciej – sprawdź jak temu zaradzić.

Bezpieczny zabieg w technologii HIFU, odmładzająca metoda redukcji zmarszczek! Tylko teraz w wyjątkowej cenie. Rezultaty zabiegu Smart Lift widoczne są przez minimum rok. Tuż po ich wykonaniu można łatwo zauważyć, że drobne zmarszczki znikają, a skóra staje się napięta i wygładzona.

 

Cena promocyjna Smart Lift na oko: 1700 zł
Cena regularna Smart Lift na oko: 3000 zł

 

Ciesz cię efektem przez cały rok!

 

 

👉 Jeśli chcesz ujędrnić skórę wokół oka
👉 Widzisz oznaki starzenia się skóry
👉 Twoja skóra wiotczeje
👉 Masz już kurze łapki

 

Wybierz HIFU, ultranowoczesne i zaawansowane technologicznie zabiegi. Uzyskaj niesamowity efekt liftingu oka.

❤️ SMART LIFT Zabieg wykorzystuje skoncentrowaną energię fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości, która nie uszkadza skóry, a dociera bezpośrednio do głębszych warstw. Efekt? Totalny lifting skóry wokół oka.

Zabieg Smart Lift jest nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zabieg jest szybki i bezbolesny, głowice przykładane bezpośrednio na skórę powodują jedynie przyjemne uczucie ciepła w skórze. Nie wymaga żadnej rekonwalescencji, tuż po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Co najważniejsze – wymarzone i długotrwałe efekty zobaczymy od razu! W przypadku technologii HIFU nie ma potrzeby wykonywania zabiegu w serii – wystarczy jednorazowa wizyta. Pierwsze rezultaty są widoczne zaraz po zabiegu, a optymalne po 3-6 miesiącach, ponieważ tyle czasu wymaga odbudowa skóry. Intensywne procesy regeneracyjne trwające przez kilkadziesiąt dni pozwolą nam zobaczyć pełny efekt liftingu.

 

Cena promocyjna Smart Lift na oko: 1700 zł
Cena regularna Smart Lift na oko: 3000 zł

 

⭐ Promocja przedłużona do końca października


Informacje

Czas trwania: 40 – 60 minut
Cena: Zamiast 3000 zł, zapłacisz tylko 1700 zł
Części ciała: okolice oczu
Inwazyjność: Bez okresu rekonwalescencji i przerwania ciągłości skóry
Dostępność: Klif, Łowicka, Wilcza, Bolesławiec, Rzeszów, Kraków, Józefów

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli…

Twoja skóra wiotczeje, widzisz pierwsze oznaki starzenia się skóry i szukasz nieinwazyjnej metody redukcji zmarszczek, a przy tym chcesz ujędrnić ciało i wymodelować sylwetkę.

Efekty

Lifting

Redukcja zmarszczek

Ujędrnianie

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Urządzenie wykorzystuje skoncentrowaną energię fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości (HIFU). Podczas zabiegu głowice urządzenia przykładne są bezpośrednio na skórę.

Fale ultradźwiękowe wnikając w głąb tkanek, stymulują ich regenerację i pobudzają produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu następuje efekt liftingu i ujędrnienia skóry.

Zastosowanie w urządzeniu dodatkowo fali radiowej bipolarnej, wyróżnia Biolift Therapy na tle podobnych urządzeń, doskonale uzupełniając naturalną biostymulację skóry w kierunku idealnego wyglądu.

Smart Lift w niezwykle efektywny sposób działa również na ciało i pozwala pozbyć się zwiotczałej skóry z problematycznych obszarów – jak przedramiona, dekolt, wewnętrzna część ud czy brzuch.
Zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i nie wymaga okresu rekonwalescencji – tuż po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Co wyróżnia Smart Lift spośród innych urządzeń HIFU?

Smart Lift posiada dodatkowo 2 ultraprecyzyjne głowice do redukcji bruzd i zmarszczek oraz delikatnej okolicy oczu i ust (mięśnie okrężne), która pozwala na zredukowanie kurzych łapek, problemu opadających powiek czy kącików ust.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty są widoczne tuż po zabiegu, optymalne po 3-6 miesiącach, ponieważ tyle czasu wymaga odbudowa skóry.

Zalecenia

Częstotliwość: w większości przypadków wystarczy 1 zabieg dla uzyskania pożądanego efektu. Ewentualne powtórzenie zabiegu jest możliwe po minimum 6 miesiącach.

Zapisz się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Warszawa Łowicka

Adres:
ul. Łowicka 21b/1
Tel. 784 066 272
Mail: lowicka@la-perla.pl

Warszawa Klif

Adres:
ul. Okopowa 58/72, lok. 132B
Tel. 882 077 433
Mail: klif@la-perla.pl

Warszawa Wilcza

Adres:
ul. Wilcza 22a
Tel. 784 066 273
Mail: wilcza@la-perla.pl

Józefów, Hotel Holiday Inn Warszawa

Adres:
Józefów, ul. Telimeny 1
Tel. 784066276
Mail: jozefow@la-perla.pl