Zaczynamy sezon na lasery! 3+1 gratis lub 6+2 gratis

Zaczynamy sezon na lasery! 3+1 gratis lub 6+2 gratis

Zabieg wymaga specjalistycznej konsultacji.

Po cudownym i gorącym lecie, pełnym podróży wakacyjnych i prezentacji naszej urody na plaży, a także po długich godzinach spędzonych w klimatyzowanych pomieszczeniach, nadchodzi czas, gdy nasza uwaga skierowana jest na naszą twarz. Pozostała część ciała, ukryta pod ciepłym swetrem, nie przyciąga już uwagi.

Teraz priorytetem jest utrzymanie zdobytej opalenizny jak najdłużej, eliminacja wszelkich przebarwień i odświeżenie zmęczonej skóry twarzy. Jesień to okres, w którym skupiamy się na regeneracji! W Klinikach La Perla znajdziesz najlepsze zabiegi regeneracyjne, które zwalczają procesy starzenia i pozwalają zachować młodszy wygląd na wiele lat!

 

 

Laserowe odmładzanie

 

Lasery przeznaczone są do redukcji zmian naczyniowych na twarzy i ciele, rumieni, żylaków, blizn i bruzd, rozstępów, przebarwień i innych. Doskonale odmładzają i liftingują również obszary poddane zabiegowi: zagęszczają skórę, likwidują zmarszczki i stanowią profilaktykę anti-aging. W zależności od problemu warto zwrócić się do kosmetologa, który dobierze odpowiednią technikę: resurfacing laserowy, laserowe zamykanie naczynek, nieablacyjny lifting skóry, laserowe usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie. Boisz się laserowego resurfacingu z powodu śladów po zabiegu? Poddaj się zabiegowi z użyciem osocza bogatopłytkowego, który przyspieszy gojenie naskórka.

 

 

Depilacja laserowa

 

Kiedy nie ma słońca, usuwamy również zbędne i niepożądane owłosienie. Aby uzyskać efekt gładkiego ciała, na zawsze należy się poddać kilku zabiegom w 6 tygodniowych odstępach czasu, dlatego już teraz należy rozpocząć serię laserowej depilacji. Jak to działa? Kontrolowana wiązka promieniowania podgrzewa mieszek włosowy w głębokiej warstwie skóry, dzięki czemu dochodzi do trwałego uszkodzenia i rozpadu włosa i cebulki. Laser nie uszkadza tkanek, dlatego może być stosowany w miejscach, gdzie skóra jest bardzo wrażliwa (również w miejscach intymnych). Depilacja laserowa jest bardzo trwała, ale ze względu na różne fazy wzrostu włosów, pełny efekt gładkiego ciała można uzyskać już 4 powtórzeniach. Dla bardziej opornego owłosienia należy wykonać więcej powtórzeń.

 

 

 

⭐ ALMA 

 

Alma to laser wykorzystujący energię podczerwieni. Technologia wąskopasmowego pulsacyjnego źródła światła precyzyjnie dociera w głębokie warstwy skóry. Promieniowanie działa na hemoglobinę i melaninę, redukując przebarwienia oraz popękane naczynka. Laser usuwa także rumień, naczyniaki, trądzik różowaty oraz wszelkie przebarwienia. Może być stosowany zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Podczas terapii osiągamy dodatkowo efekt fotoodmłodzenia skóry.

 

Chcę wiedzieć więcej o zabiegu Alma

 

⭐ LASER FRAKCYJNY

 

To najnowszej generacji laser ablacyjny oparty na technologii YSGG przeznaczony do usuwania zmarszczek i do odnowy skóry, w tym także trudnych okolic oczu i ust. Jest on jedynym rozwiązaniem zapewniającym jednoczesne osiągnięcie dwóch rezultatów: głębokiej ablacji połączonej z kontrolowaną koagulacją stref zabiegowych. Głęboka ablacja laserem frakcyjnym z kontrolą stref termicznych umożliwia zmaksymalizowanie rezultatów każdego z zabiegów. Powoduje, że skóra obkurcza się, uzyskuje młodszy, świeższy wygląd, poprawia się jej faktura, znikają drobne zmarszczki. Dobre wyniki osiąga się w obrębie twarzy, szyi, wewnętrznej strony ramion i ud oraz na rozstępach na brzuchu (u kobiet po porodach), uzyskując efekt ujędrnienia, liftingu i wyraźnej redukcji rozstępów.

 

Chcę wiedzieć więcej o zabiegu Laser Frakcyjny

 

⭐ LASER CO2

 

Laser CO2 zapewnia wielowymiarowy efekt odmłodzenia – resurfacingu, głębokiego liftingu, poprawy owalu twarzy i zwiększenia napięcia skóry zarówno twarzy jak i ciała. Zabieg skutecznie spłyca zmarszczki, wygładza skórę, redukuje blizny, przebarwienia oraz rozstępy. Polecamy wykonanie zabiegu w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym, które znacznie przyspieszy proces regeneracji skóry oraz pogłębi efekty zabiegu. Polecany jeśli, zależy Ci na odmłodzeniu skóry lub redukcji blizn, rozstępów, przebarwień oraz pozbyciu się zmian skórnych jak brodawki czy włókniaki.

 

Chcę wiedzieć więcej o zabiegu Laser CO2

 

⭐ IPL  ACTIVE

 

IPL to wielofunkcyjne urządzenie stworzone do odmładzania skóry i redukcji przebarwień, trwałego usuwania owłosienia oraz redukcji popękanych naczynek. Zabieg polega na emisji wiązki rozproszonych promieni świetlnych o zmiennej długości, docierających na różne głębokości skóry. Wykonuje się go zarówno na okolice twarzy, jak i na ciało.

 

Chcę wiedzieć więcej o zabiegu IPL Active

 

⭐ VERSUS

 

Versus – laser diodowy do usuwania owłosienia z systemem chłodzącym, który sprawia, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla skóry. Polega on na emisji łagodnej wiązki promieni, pochłanianych przez komórki barwnikowe włosa. Dochodzi wtedy do wytworzenia bardzo wysokiej temperatury, co prowadzi do denaturacji białka i skutecznego zniszczenia mieszka włosowego po kilku zabiegach.

 

Chcę wiedzieć więcej o zabiegu Versus

 

⭐ MOTUS

 

Laser Motus Ax to najnowszej generacji laser aleksandrytowy o długości fali 755nm, idealny do trwałej epilacji nawet jasnych i cieńkich włosków. Ta innowacyjna technologia w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku jest szybka i całkowicie bezbolesna! Dzięki wykorzystaniu trybu pracy „moveo”głowica  prowadzi do stopniowego nagrzewania  powodując zniszczenie włosów. Natomiast szybki czas impulsu  oraz  unikatowa szafirowa głowica (o wielkości 20mm), schładzająca skórę do temperatury 15 stopni zapewniają bezpieczeństwo i pełen  komfort pacjentowi.

 

Chcę wiedzieć więcej o zabiegu Motus

 

 

 

Zapisy na konsultacje telefonicznie lub przez formularz kontaktowy

 

Zadzwoń +48 784 066 278

Klinika La Perla Bolesławiec

Adres:
ul. Bolesława Chrobrego 3a
59-700 Bolesławiec

Tel: +48 882 077 416
Email: boleslawiec@la-perla.pl

Klinika La Perla Warszawa Klif

Adres:
DM Klif Warszawa
ul. Okopowa 58/72, lok. 1.32B
01-042 Warszawa

Tel: +48 882 077 433
Email: klif@la-perla.pl

Klinika La Perla Kraków

Adres:
NOWA LOKALIZACJA!
ul. Szlak 50, lok. A7
(wejście od ulicy Pawiej)
31-153 Kraków

Tel: +48 692 209 715
Email: krakow@la-perla.pl

Klinika La Perla Warszawa Łowicka

Adres:
ul. Łowicka 21b/1
02-502 Warszawa

Tel: +48 784 066 272
Email: lowicka@la-perla.pl

Klinika La Perla Lubin

Adres:
Cuprum Arena
ul. Gen. W. Sikorskiego 20, lok. 310, poz. 2
59-300 Lubin

Tel: +48 537 476 494
Email: lubin@la-perla.pl

Klinika La Perla Nowy Sącz

Adres:
Galeria Trzy Korony
ul. Lwowska 80, poziom 1
(naprzeciwko Mango)
33-300 Nowy Sącz

Tel: +48 602 792 682
Email: nowysacz@la-perla.pl

Medycyna estetyczna Poznań. Klinika La Perla

Adres:
Stary Browar
ul. Półwiejska 42 lok. 413, Pasaż +2
61-888 Poznań

Tel: +48 784 066 277
Email: poznan@la-perla.pl

Klinika La Perla SPA Lake Hill

Adres:
Lake Hill Resort & SPA
ul. Tyrolska 2G
58-564 Sosnówka

Tel: +48 784 066 275
Email: lakehill@la-perla.pl

Medycyna estetyczna Rzeszów. Klinika La Perla

Adres:
Galeria Millenium Hall
Al. Kopisto 1, lok. 282, p. II (lub wejście od Hotelu Hilton)
35-315 Rzeszów

Tel: +48 533 363 665
Email: rzeszow@la-perla.pl

Klinika La Perla Warszawa Wilcza

Adres:
ul. Wilcza 22a
00-544 Warszawa

Tel: +48 784 066 273
Email: wilcza@la-perla.pl
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!