Powiększanie piersi za pomocą implantów w rewelacyjnej cenie - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Powiększanie piersi za pomocą implantów w rewelacyjnej cenie

Piękne piersi o wymarzonym kształcie!

Idealny kształt i naturalny wygląd!

Promocja, na którą wszyscy czekali!

Dekolt zapierający dech w piersiach w cenie 16 900 zł!

Powiększenie piersi implantami polega na wszczepieniu najwyższej jakości implantów, składających się z elastycznej silikonowej otoczki wypełnionej żelem silikonowym. Implanty piersiowe wykorzystywane w Klinice La Perla to produkty firmy Polytech i Mentor – uznawane za najlepsze na świecie. Implanty te posiadają dożywotnią gwarancję.

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli:

💕 Marzysz o innym kształcie lub rozmiarze piersi. Nie czujesz się komfortowo ze swoim biustem.
💕 Chcesz powiększyć piersi, zmienić ich kształt oraz ujędrnić skórę biustu.

Jeśli borykasz się z takimi problemami, jak:

⚡utrata objętości piersi na skutek ciąży
⚡utrata masy ciała
⚡posiadanie małych piersi
⚡asymetria piersi
⚡przebyta mastektomia
⚡wypadek lub uraz klatki piersiowej

Pomóż nam wygrać walkę z Twoimi kompleksami. Powiększanie piersi to operacja, która zmieni Twoje życie na LEPSZE!

EFEKTY:

❤️ IDEALNY KSZTAŁT piersi
❤️ Poprawa proporcji ciała
❤️ POWIĘKSZENIE PIERSI
❤️ Symetryzacja biustu
❤️ ZWIĘKSZENIE PEWNOŚCI SIEBIE

Zabieg powiększenia piersi przeprowadzany jest w znieczuleniu. Po jego wykonaniu pacjentka zostaje pod krótką obserwacją. Skutki przeprowadzonego zabiegu są odczuwalne przez około 2 tygodnie. Pełen powrót do normalnej aktywności fizycznej następuje po 4-6 tygodniach od zabiegu.

⭐ Promocja trwa do końca grudnia.

Regularna cena powiększenia piersi: 17-500 – 19 000 zł
Promocyjna cena powiększania piersi: JUŻ OD 16 900 zł

Więcej informacji możesz uzyskać tutaj: KLIK

Informacje

Czas trwania: 120 minut
Części ciała: biust
Inwazyjność: Chirurgia Plastyczna
Dostępność: Łowicka, SPA Kraków, SPA Rzeszów

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli…

Marzysz o innym kształcie lub rozmiarze piersi. Nie czujesz się komfortowo ze swoim biustem. Chcesz powiększyć piersi, zmienić kształt piersi oraz ujędrnić skórę biustu.

Efekty

Idealny kształt piersi

Poprawa proporcji ciała

Powiększenie piersi

Symetryzacja biustu

Zwiększenie pewności siebie

Powiększanie piersi czyli operacja plastyczna piersi to jeden z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Biust bywa często źródłem wielu kompleksów, które prowadzą do pogorszenia samopoczucia i utraty pewności siebie, dlatego kobiety chętnie decydują się na zmianę kształtu i rozmiaru piersi. Operację przeprowadza się z myślą o poprawie wyglądu pacjentek, ma on jednak także znaczący wpływ na samopoczucie i zwiększenie pewności siebie.

Najczęstszym powodem operacji plastycznej piersi jest:

– utrata objętości piersi na skutek ciąży
– utrata masy ciała
– posiadanie małych piersi ze słabo rozwiniętym gruczołem piersiowym
– asymetria piersi
– mastektomia
– wypadek lub uraz klatki piersiowej
– kompleksy

Zabieg powiększenia biustu w Klinice La Perla wykonujemy różnymi metodami, poprzez:

– wszczepienie implantów
– wypełnienie piersi własnym tłuszczem
– metodę hybrydową

Powiększenie piersi implantami polega na wszczepieniu najwyższej jakości implantów, składających się z elastycznej silikonowej otoczki wypełnionej żelem silikonowym. Implanty umieszcza się w wytworzonej chirurgicznie przestrzeni pomiędzy:

– gruczołami piersiowymi a mięśniami klatki piersiowej (mięśniami piersiowymi)

lub

– gruczołami piersiowymi i mięśniami piersiowymi a ścianą klatki piersiowej

Implanty piersiowe wykorzystywane w Klinice La Perla to produkty firmy Polytech i Mentor – uznawane za najlepsze na świecie. Implanty te posiadają dożywotnią gwarancję.

Implanty, które polecamy naszym pacjentkom, są:

– teksturowane
– anatomiczne
– bardzo naturalne w dotyku
– o 30% bardziej elastyczne
– wypełnione jędrnym żelem zapamiętującym kształt
– o intensywnym efekcie push-up

Dzięki temu różnica pomiędzy piersią naturalną a piersią z implantem jest mało wyczuwalna. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla szczupłych pań o drobnej budowie ciała. Zapewnia satysfakcjonujące powiększenie piersi, jednocześnie zmniejszając widoczność brzegów implantu oraz ich wyczuwalność przy dotyku.

Dodatkowo implanty firmy Polytech są aż o 30% lżejsze, dzięki czemu są najczęściej wybieranymi wkładkami przez kobiety zainteresowane dużymi piersiami. Dzięki nowoczesnej technologii zmniejszają siły działające na tkanki i skórę piersi, przez co poprawiają komfort pacjentki, zwłaszcza podczas uprawiania sportu oraz spędzania wolnego czasu. Implanty piersi Polytech B-Lite® redukują obciążenia- nawet w przypadku modeli o dużych rozmiarach. Dzięki temu zachowują naturalny, atrakcyjny kształt i zapewniają większą swobodę ruchu.

Dowiedz się więcej o implantach firmy Mentor.

Implanty dobiera się adekwatnie do potrzeb pacjentki, mają one różne kształty i rozmiary (np. implanty okrągłe lub implanty w kształcie kropli – anatomiczne). Podczas konsultacji lekarz chirurg pomaga wybrać rodzaj implantu w taki sposób, aby zabieg powiększania biustu był dostosowany do oczekiwań, a także warunków anatomicznych kobiety.

Wbrew powszechnym opiniom silikon nie wpływa na rozwój raka piersi ani nie jest przeszkodą w karmieniu piersią.

Powiększanie piersi własnym tłuszczem, czyli Lipotransfer jest metodą naturalnego wypełnienia biustu. Tkanka tłuszczowa zostaje pobrana z innego miejsca na ciele (na przykład z bioder, brzucha lub ud) metodą Liposukcji Body Jet. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest naturalność i genetyczna zgodność wypełniacza, co sprawia, że nie istnieje ryzyko odrzucenia przeszczepu czy alergii. Obecnie w ofercie dostępna jest także możliwość przeszczepu tłuszczu wraz z komórkami macierzystymi, które znacznie zwiększają efektywność przeszczepu. Dowiedz się więcej o liposukcji, stosowanej w Klinice La Perla.

Zalety powiększania piersi własny tłuszczem:

– brak blizn pooperacyjnych
– najbardziej naturalny efekt powiększenia piersi
– nie występuje efekt zaburzenia czucia w sutkach i brodawkach
– skuteczne usunięcie opornego tłuszczu z innych miejsc na ciele (brzuch, biodra, uda)
– wymodelowanie sylwetki
– symetryzacja piersi
– krótka rekonwalescencja

Lipotransfer jest tańszą wersją wypełniania piersi niż operacja plastyczna z wykorzystaniem implantów. Dowiedz się więcej o różnicach pomiędzy lipotransferem a implantami KLIK!.

Metoda hybrydowa to najnowocześniejszy sposób powiększania piersi, polegający na połączeniu dwóch zabiegów: zastosowania implantów oraz wypełnienia własną tkanką tłuszczową. Implant piersiowy wszczepiany jest w celu powiększenia gruczołu, a wokół implantu wprowadzane są własne komórki tłuszczowe, co daje najbardziej naturalny efekt powiększenia piersi. Pierś powiększona metodą hybrydową jest pełna, a implant nie jest wyczuwalny w dotyku.

Zabieg powiększenia piersi przeprowadzany jest w znieczuleniu. Po jego wykonaniu pacjentka zostaje pod krótką obserwacją. Skutki przeprowadzonego zabiegu są odczuwalne przez około 2 tygodnie. Pełen powrót do normalnej aktywności fizycznej następuje po 4-6 tygodniach od zabiegu.

Zalecenia

Przed operacją wymagane jest wykonanie badań zleconych przez lekarza podczas konsultacji. Po zabiegu zaleca się stosowanie preparatów ułatwiających gojenie. Zanikanie blizn trwa od 6 do 12 miesięcy. Dodatkowo przez pierwsze 3 do 6 tygodni rekomenduje się również noszenie specjalnego stanika, utrzymującego piersi w stabilnej pozycji.

Przy powiększaniu piersi implantami u części pacjentek konieczna jest wymiana implantów po upływie kilkunastu lat od wykonania zabiegu. Pierwotny kształt implantów może ulec zmianie w wyniku naturalnego procesu starzenia się oraz pod wpływem karmienia piersią i gwałtownych zmian wagi ciała. Jednak większość implantów ma gwarancję dożywotnią i nie wymaga wymiany.

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekty powiększenia piersi są natychmiastowe i trwałe. Zabieg powiększenia piersi należy do najpopularniejszych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.

Zapisz się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Warszawa

Adres:
ul. Łowicka 21b/1
Tel. 784 066 272
Mail: lowicka@la-perla.pl

Kraków, Hotel Holiday Inn City Center

Adres:
ul. Wielopole 4
Tel. 692 209 715
Mail: krakow@la-perla.pl

Rzeszów, Galeria Millenium Hall

Adres:
Al.Kapisto 1, lok. 282, II p.
Tel. 533 363 665
Mail: rzeszow@la-perla.pl