Plastyka uszu - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Plastyka uszu

Plastyka uszu w promocyjnej cenie!

Pozbądź się kompleksów związanych z kształtem swoich uszu!

Korekta uszu to jeden z najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej, a efekty zobaczysz po 2-3 tygodniach! Szwy są w pełni wchłaniane, dlatego nie ma konieczności ich późniejszego zdejmowania – rozpuszczają się same po około 15-20 dniach od założenia, a blizny po operacji są mało widoczne. Podnieś swoją samoocenę i skorzystaj w nowym roku z zabiegu w promocyjnej cenie tylko 5000zł!

⭐ Promocja zimowa na zabiegi plastyki uszu.

👉 Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasz wpis na blogu: https://klinikalaperla.pl/kompleksy-mlodosci-otoplastyka-czyli-chirurgia-plastyczna-uszu-ile-kosztuje-oraz-co-zrobic-aby-pozbyc-sie-problemu/

Informacje

Czas trwania: 30 – 120 minut
Cena: Zamiast 7000zł zapłacisz tylko 5000zł
Części ciała: uszy
Inwazyjność: chirurgia plastyczna
Dostępność: Łowicka

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli…

Chcesz zmienić kształt uszu.

Efekty

Korekta kształtu uszu

O zabiegu…

Plastyka odstających uszu to bardzo popularny zabieg chirurgii plastycznej, któremu poddawane są nawet dzieci, po ukończeniu 6 roku życia. Operację przeprowadza się ze względów kosmetycznych i dla poprawienia samooceny pacjenta. Nie ma bowiem jakichkolwiek wskazań medycznych do wykonania tego zabiegu.

Zabieg polega na wykonaniu nacięcia skóry w tylnej części ucha i odsłonięciu chrząstki. Następnie należy ją odpowiednio ukształtować i założyć szwy modelujące, które sprawią, że uszy będą przylegać do głowy w sposób naturalny. Szwy te są w pełni wchłanialne, dlatego nie ma konieczności ich późniejszego zdejmowania – rozpuszczają się same po około 15-20 dniach od założenia, a blizny po operacji są mało widoczne.

Zabieg wykonuje się przy znieczuleniu miejscowym. Tuż po zabiegu pacjent może wrócić do domu.

Kiedy zobaczysz efekty?

Po 2-3 tygodniach widoczne są pełne efekty leczenia. Rezultaty zabiegu są trwałe i w większości przypadków nie ma wskazań do powtórzenia zabiegu.

Zalecenia okołozabiegowe

Przed zabiegiem wymagane jest wykonanie badań zleconych przez lekarza podczas konsultacji.

Przez 2-3 dni po operacji odczuwalny jest ból w miejscu poddanym zabiegowi. Istnieje również duże prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku i zaczerwienienia małżowin usznych. Przez tydzień zaleca się noszenie opatrunku, a przez kilka dni specjalną opaskę. Przez 6 tygodni należy ograniczyć do minimum wszelka aktywność fizyczną. Nie powinno się również wystawiać operowanych miejsc na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Zaleca się także zrezygnowanie z wizyt w solarium oraz saunie. Należy pamiętać, że po operacji plastycznej uszu są one szczególnie wrażliwe na niskie temperatury.

Zapisz się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Warszawa

Adres:
ul. Łowicka 21b/1
Tel. 784 066 272
Mail: lowicka@la-perla.pl