Pozwól sobie otworzyć oko! - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Pozwól sobie otworzyć oko!

Sprawdź najpopularniejszy zabieg z chirurgii plastycznej!

Oczy to zwierciadło duszy! Duże i wyraźne oczy kojarzą się z seksapilem, jasno wyrażają emocje i przyciągają spojrzenia innych ludzi.

Opadająca powieka to popularny problem, który szybko i skutecznie rozwiązuje plastyka powiek, zwana również korektą powiek. Nazwa medyczna zabiegu to blefaroplastyka. Skorzystaj z konsultacji okulistycznych i sprawdź, czy kwalifikujesz się do operacji powiek!

Tylko TERAZ plastyka powiek w cenie 3 900 zł zamiast 5 500 zł! Zaoszczędź AŻ 1600 zł!

 

 

Zabieg korekty powiek to skuteczna eliminacja nadmiaru skóry powiek górnych, często wraz z przepukliną tłuszczu oczodołowego. Jest wykonywany z dwóch powodów: estetycznego i zdrowotnego. Opadająca powieka uniemożliwia często wykonanie makijażu, co dla wielu kobiet jest problemem, ale przymknięte oko zawęża również pole widzenia, a tym samym zaburza normalne funkcjonowanie. “Otwarcie oka” pozwala na optymalne korzystanie ze wzroku w takich warunkach jak praca przy komputerze czy jazda samochodem. Dodatkowo wraz z wiekiem zwiotczenie skóry powiek negatywnie wpływa na pracę powiek i filmu łzowego, co prowadzi do zaburzeń ze strony przedniego odcinka oka (łzawienie lub suchość gałek ocznych).

EFEKTY:

💚 Ładniejszy wygląd twarzy

💚 Duży i wyraźny kształt oczu

💚 Dużo lepszy komfort widzenia

💚 Redukcja zmarszczek i kurzych łapek wokół oka

💚 Zwiększenie obwodowego pola widzenia

💚 Odmłodzony wygląd całej twarzy

💚 Piękne, seksowne i ekspresywne spojrzenie

 

Plastyka powiek to nie tylko problem estetyczny, ale kwestia zdrowia!

 

Promocyjna cena plastyki powieki górnej: 3 900zł

Regularna cena plastyki powieki górnej: 5 500 zł

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj artykuł na blogu➡ Artykuł na blogu

 

 

⭐ Promocja przedłużona do końca stycznia

Ten zabieg jest dla Ciebie, jeśli zmagasz się z opadaniem powiek i nadmiarem skóry w tej okolicy. Chcesz wygładzić dolinę łez. Szukasz metody na odmłodzenie spojrzenia.

O zabiegu

Celem operacji przeprowadzanej na powiekach górnych jest uzyskanie ładnego wyglądu oka oraz uzyskanie prawidłowego napięcia skóry na powiekach. Dzięki zabiegowi pacjentka zyskuje wyraźnie młodsze i bardziej promienne spojrzenie. Zabieg plastyki powiek górnych obejmuje również wskazania medyczne, takie jak ograniczenie pola widzenia spowodowane opadającą powieką. Dzięki zabiegowi problem opadających powiek zostaje zniwelowany, a cała twarz wygląda przez to młodziej.

Zabieg polega na wycięciu fragmentu powieki w miejscu jej zgięcia i usunięciu nadmiaru skóry, rozciągniętej części mięśnia oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej, dzięki czemu górna część powieki ulega znacznemu pogłębieniu. Nacięcia wykonane podczas zabiegu są praktycznie niewidoczne – chowa się je w fałdzie nadtarczkowym. Zabieg kończy się zamknięciem ran za pomocą delikatnych szwów. Zabieg przeprowadza się przy znieczuleniu miejscowym.

 

Zapisz się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Warszawa

Adres:
ul. Łowicka 21b/1
Tel. 784 066 272
Mail: lowicka@la-perla.pl

Warszawa, Centrum Handlowe Klif

Adres:
ul. Okopowa 58/72, lok. 132B
Tel. 882 077 433
Mail: klif@la-perla.pl