Plastyka łydek | Klinika La Perla | Chirurgia plastyczna | Warszawa

Nie podobają Ci się Twoje łydki?

Zmień to raz na zawsze!

Korekcja kształtu łydek lub inaczej plastyka łydek, to jeden z bardziej popularnych zabiegów z chirurgii plastycznej. Likwiduje asymetrię pomiędzy łydkami, nadaje im proporcjonalny kształt i ładniejszy wygląd. Łydki są bardzo oporne na działanie ćwiczeń, dlatego wszczepienie implantów rozwiązuje problem raz na zawsze!

 

Cena plastyki łydek: 13 500 zł

 

Modelowanie łydek implantami wykonuje się ze względów estetycznych. Plastyka pozwala powiększyć lub zmniejszyć łydki, usunąć asymetrię, uzyskać dobrą proporcję pomiędzy udami a łydkami.

Jeśli masz kompleksy z powodu zbyt chudych, słabo zarysowanych łydek lub niedorozwoju mięsnia brzuchatego łydki, skorzystaj z zabiegu modelowania implantami i zapomnij o swoim problemie!

Implanty łydkowe mają różne kształty i wielkości: anatomiczne i wrzecionowate. Efekt zabiegu może zostać z Tobą na kilka lat lub na całe życie – wybór należy do Ciebie.

 

 

EFEKTY:

⭐ Piękny kształt nóg

⭐ Redukcja asymetrii

⭐ Zarysowanie kształtu mięśni

⭐ Zmniejszenie lub powiększenie łydek

⭐ Poprawa kształtu lub wielkości

korekat łydki

plastyka łydek

 

 

Dodatkowo można wymodelować łydki za pomocą lipotransferu własnego tłuszczu, który jest naturalnym wypełniaczem dla ludzkiego ciała. Tłuszcz pobiera się z miejsca, w którym jest go w nadmiarze, np. z brzucha lub ud.

Plastykę łydek wykonuje się w znieczuleniu ogólnym. Rekonwalescencja trwa zaledwie 2 tygodnie, a po 6-8 tygodniach można wrócić do uprawiania sportu.

 

Ciesz się pięknym nogami przez resztę życia!

 

Cena plastyki łydek: 13 500 zł

 

Pomóż nam wygrać walkę z Twoimi kompleksami. Odmień swoje życie na LEPSZE!

 

Zapisz się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Klinika La Perla Łowicka

Adres:
ul. Łowicka 21b/1
02-502 Warszawa

Tel: 784 066 272
Email: lowicka@la-perla.pl