Osocze Bogatopłytkowe GRATIS do Rewitalizacji

Maksymalne nawilżenie i odżywienie dla Twojej skóry!

Rewitalizacja jest jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, przeznaczonym dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

Mezoterapia stosowana jest zarówno w leczeniu, jak i w profilaktyce, znacząco i wszechstronnie polepszając kondycję skóry.

Istotą mezoterapii jest dostarczenie bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, odżywczych i regenerujących. Dobrane przez lekarza bezpieczne preparaty, zawierające między innymi peptydy, kwas hialuronowy, retinol, witaminę A, C, E, D, B2, B5, wstrzykiwane są w dolne warstwy skóry za pomocą strzykawki o bardzo cienkiej igle. Kompleks składników aktywnych zapewnia widoczne odmłodzenie, ujędrnienie skóry, odżywienie, przywrócenie blasku i maksymalne nawilżenie. Preparaty zastosowane podczas zabiegu mezoterapii są dobrane odpowiedniego do celu i miejsca zastosowania.

Bardzo popularnym i efektywnym zabiegiem jest rewitalizacja skóry głowy, która wzmacnia włosy, stymuluje ich wzrost, zapobiega wypadaniu włosów oraz nawilża skórę głowy, przywracając jej biologiczną równowagę i redukując problem łupieżu.

Rewitalizacja doskonale sprawdza się także w okolicy oka – redukuje cienie pod oczami, optymalnie nawilża, odświeża i odmładza spojrzenie.

Przy zakupie Rewitalizacji o wartości co najmniej 800 zł otrzymasz zabieg Osocza Bogatopłytkowego GRATIS.

 

Osocze Bogatopłytkowe jest substancją otrzymywaną z własnej krwi pacjenta, która jest bogata w czynniki wzrostu, przez co stymuluje komórki macierzyste do regeneracji. Wstrzykując osocze bezpośrednio w odpowiednie warstwy skóry przyspieszamy proces regeneracji oraz odnowy tkanek i pobudzamy fibroblasty do produkcji nowego kolagenu.

Osocze Bogatopłytkowe silnie regeneruje tkanki, odmładza poprzez biostymulację fibroblastów do produkcji kolagenu, posiada właściwości gojąc, przeciwzapalne.

Zabieg polega na pobraniu niewielkiej ilości własnej krwi pacjenta i przygotowaniu z niej osocza bogatopłytkowego, na skutek odwirowania w specjalnym urządzeniu. W wyniku tego procesu płytki krwi osadzają się w jednej warstwie osocza. W rezultacie powstaje osocze bogatopłytkowe, które wstrzykuje się pod lub podaje na skórę. Podawanie osocza bogatopłytkowego przypomina zabieg mezoterapii – przy pomocy bardzo cienkiej igły wprowadzamy uzyskany preparat w okolice wymagające odmłodzenia. Po zaaplikowaniu osocza w odpowiednie partie skóry, dostrzec można wyraźne przyspieszenie procesu odnowy oraz regeneracji tkanek. Pobudzone zostają także fibroblasty, które
rozpoczynają wytwarzanie nowego kolagenu.

Osocze Bogatopłytkowe jest doskonałym zabiegiem dla alergików – odżywczy preparat pobrany z własnej krwi pacjenta eliminuje ryzyko wystąpienia alergii.

 

Kliknij poniżej by skorzystać z promocji lub zadzwoń – tel. 784 066 278