NOWOŚĆ w KLP Kraków & Rzeszów INDIBA DEEP CARE!

Pierwszy zabieg w cenie 500 zł zamiast 1 000 zł!

Rewolucyjna technologia bioestetyczna, którą pokochały pacjentki w placówkach warszawskich od teraz dostępna także w Krakowie i Rzeszowie!

INDIBA Deep Care działa w sposób zgodny w fizjologią człowieka – biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym. W efekcie wykazuje bardzo skuteczne i zupełnie nieinwazyjne działanie ujędrniające skórę (twarzy i ciała), ati-aging, modelowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Skuteczność i wyjątkowe bezpieczeństwo działania INDIBA Deep Care zostały potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi i certyfikatami: certyfikat FDA, ponad 196 badań naukowych, ponad 30 artykułów medycznych,12 prac dyplomowych, 9 prac doktorskich.

Zabieg INDIBA można bezpiecznie wykonać na grupach pacjentów dotąd wykluczonych! Czyli w przypadkach aktywnej choroby nowotworowej czy w trakcie jej leczenia, a nawet w chorobach autoimmunologicznych. Nie można wykonywać go tylko w 3 przypadkach: u kobiet w ciąży, osób posiadających rozrusznik serca oraz osób z zakrzepowym zapaleniem żył.

Kolejnym przełomowym wyróżnikiem technologii INDIBA jest możliwość wykonywania zabiegów z zalecanej serii CODZIENNIE, co znacznie skraca czas, jaki trzeba przeznaczyć na osiągnięcie finalnych efektów.

Kliknij poniżej by skorzystać z promocji!