Nastała moda na piękne, duże i okrągłe pośladki! - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Nastała moda na piękne, duże i okrągłe pośladki!

Zachwycaj kształtną pupą!

Marzysz o krągłościach? Narzekasz na płaskie pośladki? Nie jesteś sama! Modelowanie pośladków kwasem hialuronowym to szybki sposób na korekcję, uwypuklenie lub nadanie ładnego kształtu pośladkom. Dzięki temu zapomnisz o swoich kompleksach!

Teraz w promocji – TYLKO 6 990 zł!*

*wypełnienie 60 ml

Powiększanie pośladków usieciowanym kwasem hialuronowym to najmniej inwazyjna metoda na uzyskanie przepięknego kształtu.

Efekty widoczne są OD RAZU i utrzymują się do 2 lat. Po zabiegu nie ma blizn, a rekonwalescencja jest bardzo krótka.

EFEKTY:

🍑 wymodelowana sylwetka
🍑 krągłe i jędrne pośladki
🍑 nawilżona i elastyczna skóra

Zabieg wypełniania i modelowania pośladków w Klinice La Perla wykonujemy specjalnie dobranym preparatem Ammi Filler, dedykowanym do dużych powierzchni ciała. Wypełnienie pośladków kwasem hialuronowym jest bardzo efektywną metodą powiększenia i modelowania. Lekarz podczas konsultacji z pacjentem ustala optymalną ilość preparatu, która ma zostać podana w taki sposób, aby spełnić oczekiwania pacjenta oraz aby zabieg był bezpieczny.

Modelowanie pośladków kwasem jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie, dzięki czemu można nieinwazyjnie skorygować nim wybraną część ciała. Dodatkowo związek ten odpowiada za nawilżenie oraz odbudowę elastyczności skóry w miejscu podania.

Zapisz się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Warszawa

Adres:
ul. Łowicka 21b/1
Tel. 784 066 272
Mail: lowicka@la-perla.pl