Liposukcja - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Liposukcja

Zima to najlepszy czas na liposukcję!

LIPOSUKCJA to najskuteczniejszy sposób modelowania sylwetki oraz wybranych części ciała. Jest zabiegiem z zakresu chirurgii plastycznej, więc zima to najlepszy moment na jego wykonanie. Okres rekonwalescencji przejdziesz w czasie, gdy spędzasz większość część czasu w domu, wkrótce będziesz się cieszyć wymarzoną figurą!

Wystarczy jeden zabieg, aby trwale usunąć tkankę tłuszczową z wybranej partii ciała. Natychmiastowy i spektakularny efekt gwarantowany! W miejscu wykonania zabiegu tłuszcz znika i nigdy więcej nie wraca.

Skorzystaj z LIPOSUKCJI BODY JET – najskuteczniejszego zabiegu odchudzającego teraz w promocyjnej cenie 6 900 zł, , zamiast 10 000 zł.

👉 Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasz wpis na blogu: https://klinikalaperla.pl/modelowe-ksztalty-liposukcja-skuteczna-i-najtrwalsza-metoda-na-pozbycie-sie-zbednych-komorek-tluszczowych/.

⭐ Promocja obowiązuje tylko do końca 2020 roku.

Informacje

Czas trwania: 120 – 180 minut
Części ciała: brzuch
Inwazyjność: chirurgia plastyczna
Dostępność: SPA Kraków, SPA Rzeszów, Łowicka

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli…

Marzysz o tym, by skutecznie i trwale pozbyć się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej z brzucha. Chcesz wymodelować swoje ciało by cieszyć się idealnymi proporcjami oraz gdy chcesz odessany tłuszcz przeszczepić do innych miejsc, np. piersi lub pośladków. Pamiętaj, że liposukcja to nie jest metoda odchudzania a kształtowania sylwetki i trwałej likwidacji depozytów tłuszczu.

Efekty

Modelowanie sylwetki

Redukcja bruzd

Redukcja tkanki tłuszczowej

Najnowocześniejsza liposukcja Body Jet metodą WAL (water-jet assisted liposuction) polega na odsysaniu tkanki tłuszczowej za pomocą kaniul ze strumieniem płynu, którego ciśnienie można dopasować do różnej struktury tkanki tłuszczowej. Dzięki temu, możliwe są: wybiórcze usuwanie komórek tłuszczowych oraz ochrona tkanki łącznej, naczyń i nerwów. Podczas zabiegu lekarz wprowadza w tkankę tłuszczową kaniulę ze strumieniem płynu, który uwalnia komórki tłuszczowe, nie niszcząc przy tym bardziej włóknistych struktur nerwów czy naczyń krwionośnych.

Istotną zaletą liposukcji Body Jet jest niespotykana dotychczas możliwość uzyskania nieuszkodzonych komórek tłuszczowych, które mogą następnie zostać wykorzystane do reimplantacji. Pozyskane w ten sposób komórki stosuje się m.in. do powiększania piersi, modelowania pośladków, rekonstrukcji piersi po zabiegach mastektomii, wypełniania zmarszczek czy likwidowania ubytków i uszkodzeń ciała powstałych w wyniku wypadków. Uzyskany w procesie odsysania tłuszcz jest bowiem naturalnym, a co za tym idzie, najbezpieczniejszym wypełniaczem. Materiał ten daje też gwarancję na utrzymanie się wypełnienia w modelowanych obszarach, co mogło stanowić problem przy stosowaniu tkanki tłuszczowej uzyskanej inną metodą.

Liposukcja Body Jet przynosi lepsze efekty, niż ma to miejsce w przypadku innych technik liposukcji, a sam zabieg jest mniej inwazyjny. Odsysanie tłuszczu to idealna metoda dla osób, mających na celu skuteczne i trwałe wymodelowanie sylwetki. Najczęściej wykonywane jest na obszary ciała, gdzie znajduje się tzw. oporny tłuszcz – trudny do zlikwidowania, mimo ćwiczeń i diety: liposukcja brzucha, liposukcja ud, liposukcja pleców.

W ciągu ostatnich 5 lat, w Klinice La Perla, wykonano ponad 1000 zabiegów liposukcji Body Jet i ponad 200 przeszczepów pozyskanego tą metodą tłuszczu do piersi. Obecnie, w ofercie dostępna jest także możliwość przeszczepu tłuszczu wraz z komórkami macierzystymi, które znacznie zwiększają efektywność przeszczepu.
Zadowolenie naszych pacjentów jest najlepszą rekomendacją.
Zapraszamy na konsultacje.

Kiedy zobaczysz efekty?

Po zakończonym zabiegu chirurg zakłada specjalne ubranko uciskowe, które przyspiesza gojenie i ułatwia obkurczanie się skóry. Musi być ono noszone przez 2-4 tygodnie w celu przyspieszenia rekonwalescencji. Po kilku dniach od operacji wskazane są masaże i zabiegi ujędrniające skórę typu endermologia. Pierwsze efekty liposukcji widoczne są bezpośrednio po zabiegu, jednak na ostateczny rezultat należy poczekać ok. 3 miesiące. W tym czasie powstały obrzęk ulega wchłonięciu, a tkanka tłuszczowa – przebudowie.

Zalecenia (przed i po zabiegu)

  • – WYMAGANE BADANIA: Grupa krwi, aptt, ekg i rtg po 40 roku życia, hbs, hcv, hiv, jonogram, morfologia, ob.,usg przy zabiegach na piersi, plus inne indywidualnie zalecone
  • – wizyta kontrolna od 2 do 7 tygodni po zabiegu
  • – zdjęcie szwów po tygodniu od wykonania zabiegu
  • – przestrzeganie zaleceń otrzymanych od lekarza w karcie wypisowej
  • – zalecana seria zabiegów drenujących ciało dla optymalnych efektów i ujędrnienia ciała po zabiegu

Zapisz się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Warszawa

Adres:
ul. Łowicka 21b/1
Tel. 784 066 272
Mail: lowicka@la-perla.pl

Kraków, Hotel Holiday Inn City Center

Adres:
ul. Wielopole 4
Tel. 692 209 715
Mail: krakow@la-perla.pl

Rzeszów, Galeria Millenium Hall

Adres:
Al.Kapisto 1, lok. 282, II p.
Tel. 533 363 665
Mail: rzeszow@la-perla.pl