Liposukcja - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Liposukcja

LIPOSUKCJA Najskuteczniejszy sposób na modelowanie wybranych części ciała. Tylko teraz w wyjątkowej promocji – POWIĘKSZENIE PIERSI GRATIS!

Marzysz o szybkim i spektakularnym efekcie? Chcesz zadbać o konkretną partię ciała?

Skorzystaj z zabiegu liposukcji – przy zapisie na zabieg dla 2 obszarów ciała, możesz skorzystać z powiększenia piersi własnym tłuszczem GRATIS!

⭐ Promocja obowiązuje do 30 września 2020.

Informacje

Czas trwania: 120 – 180 minut
Cena: 4000 zł
Części ciała: boczki, brzuch, całe nogi, owal i podbródek, plecy, talia, uda
Inwazyjność: chirurgia plastyczna
Dostępność: SPA Kraków, SPA Rzeszów, Łowicka

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli…

 

Marzysz o tym, by skutecznie i trwale pozbyć się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej z brzucha, talii wewnętrznej, zewnętrznej stronie ud (tzw. bryczesów), wewnętrznej części kolan, brody. Wtedy gdy borykasz się z problemem ginekomastii tłuszczowej (u mężczyzn). Chcesz wymodelować swoje ciało by cieszyć się idealnymi proporcjami oraz gdy chcesz odessany tłuszcz przeszczepić do innych miejsc, np. piersi lub pośladków. Pamiętaj, że liposukcja to nie jest metoda odchudzania a kształtowania sylwetki i trwałej likwidacji depozytów tłuszczu.

Efekty

 

Modelowanie sylwetki

 

Redukcja bryczesów

 

Redukcja bruzd

 

Redukcja tkanki tłuszczowej

Najnowocześniejsza liposukcja Body Jet metodą WAL (water-jet assisted liposuction) polega na odsysaniu tkanki tłuszczowej za pomocą kaniul ze strumieniem płynu, którego ciśnienie można dopasować do różnej struktury tkanki tłuszczowej. Dzięki temu, możliwe są: wybiórcze usuwanie komórek tłuszczowych oraz ochrona tkanki łącznej, naczyń i nerwów. Podczas zabiegu lekarz wprowadza w tkankę tłuszczową kaniulę ze strumieniem płynu, który uwalnia komórki tłuszczowe, nie niszcząc przy tym bardziej włóknistych struktur nerwów czy naczyń krwionośnych.

Istotną zaletą liposukcji Body Jet jest niespotykana dotychczas możliwość uzyskania nieuszkodzonych komórek tłuszczowych, które mogą następnie zostać wykorzystane do reimplantacji. Pozyskane w ten sposób komórki stosuje się m.in. do powiększania piersi, modelowania pośladków, rekonstrukcji piersi po zabiegach mastektomii, wypełniania zmarszczek czy likwidowania ubytków i uszkodzeń ciała powstałych w wyniku wypadków. Uzyskany w procesie odsysania tłuszcz jest bowiem naturalnym, a co za tym idzie, najbezpieczniejszym wypełniaczem. Materiał ten daje też gwarancję na utrzymanie się wypełnienia w modelowanych obszarach, co mogło stanowić problem przy stosowaniu tkanki tłuszczowej uzyskanej inną metodą.

Liposukcja Body Jet przynosi lepsze efekty, niż ma to miejsce w przypadku innych technik liposukcji, a sam zabieg jest mniej inwazyjny. Odsysanie tłuszczu to idealna metoda dla osób, mających na celu skuteczne i trwałe wymodelowanie sylwetki. Najczęściej wykonywane jest na obszary ciała, gdzie znajduje się tzw. oporny tłuszcz – trudny do zlikwidowania, mimo ćwiczeń i diety: liposukcja brzucha, liposukcja ud, liposukcja pleców.

W ciągu ostatnich 5 lat, w Klinice La Perla, wykonano ponad 700 zabiegów liposukcji Body Jet i ponad 200 przeszczepów pozyskanego tą metodą tłuszczu do piersi. Obecnie, w ofercie dostępna jest także możliwość przeszczepu tłuszczu wraz z komórkami macierzystymi, które znacznie zwiększają efektywność przeszczepu.
Zadowolenie naszych pacjentów jest najlepszą rekomendacją.
Zapraszamy na konsultacje.

Kiedy zobaczysz efekty?

 

Po zakończonym zabiegu chirurg zakłada specjalne ubranko uciskowe, które przyspiesza gojenie i ułatwia obkurczanie się skóry. Musi być ono noszone przez 2-4 tygodnie w celu przyspieszenia rekonwalescencji. Po kilku dniach od operacji wskazane są masaże i zabiegi ujędrniające skórę typu endermologia. Pierwsze efekty liposukcji widoczne są bezpośrednio po zabiegu, jednak na ostateczny rezultat należy poczekać ok. 3 miesiące. W tym czasie powstały obrzęk ulega wchłonięciu, a tkanka tłuszczowa – przebudowie.

Zalecenia (przed i po zabiegu)

 
  • – WYMAGANE BADANIA: Grupa krwi, aptt, ekg i rtg po 40 roku życia, hbs, hcv, hiv, jonogram, morfologia, ob.,usg przy zabiegach na piersi, plus inne indywidualnie zalecone
  • – wizyta kontrolna od 2 do 7 tygodni po zabiegu
  • – zdjęcie szwów po tygodniu od wykonania zabiegu
  • – przestrzeganie zaleceń otrzymanych od lekarza w karcie wypisowej
  • – zalecana seria zabiegów drenujących ciało dla optymalnych efektów i ujędrnienia ciała po zabiegu

Zapisz się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Warszawa

Adres:
ul. Łowicka 21b/1
Tel. 784 066 272
Mail: lowicka@la-perla.pl

Kraków, Hotel Holiday Inn City Center

Adres:
ul. Wielopole 4
Tel. 692 209 715
Mail: krakow@la-perla.pl

Rzeszów, Galeria Millenium Hall

Adres:
Al.Kapisto 1, lok. 282, II p.
Tel. 533 363 665
Mail: rzeszow@la-perla.pl