Indiba Deep Care – nowy zabieg odmładzający twarz!

Nieinwazyjne ujędrnianie skóry twarzy i ciała, anti-aging, modelowanie sylwetki , redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu.

INDIBA Deep Care z technologią przyszłości PROIONIC już dostępna w Klinice La Perla!

Absolutnie przełomowa, opatentowana technologia, która działa w sposób zgodny w fizjologią człowieka – biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym. W efekcie wykazuje bardzo skuteczne i zupełnie nieinwazyjne działanie ujędrniające skórę (twarzy i ciała), anti-aging, modelowanie sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Skuteczność i wyjątkowe bezpieczeństwo działania INDIBA Deep Care zostały potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi i certyfikatami:

certyfikat FDA, ponad 196 badań naukowych, ponad 30 artykułów medycznych,12 prac dyplomowych, 9 prac doktorskich

Zabieg INDIBA można bezpiecznie wykonać na grupach pacjentów dotąd wykluczonych! Czyli w przypadkach aktywnej choroby nowotworowej czy w trakcie jej leczenia, a nawet w chorobach autoimmunologicznych. Nie można wykonywać go tylko w 3 przypadkach: u kobiet w ciąży, osób posiadających rozrusznik serca oraz osób z zakrzepowym zapaleniem żył.

Kolejnym przełomowym wyróżnikiem technologii INDIBA jest możliwość wykonywania zabiegów z zalecanej serii CODZIENNIE, co znacznie skraca czas, jaki trzeba przeznaczyć na osiągnięcie finalnych efektów.

Technologia dostępna w KLP Wilcza oraz KLP Hilton.

Skorzystaj z promocji -50% na pierwszy zabieg na twarz!