Dni Medycyny Estetycznej w Bolesławcu i Lake Hill

Zapraszamy w dniach 21-22 lutego w Bolesławcu i 22-23 lutego w SPA Lake Hill

Bezpłatne konsultacje z Beauty Ekspertem „Pytanie na śniadanie” TVP2 – Kaliną Ben Sira

Smart Lift – nieinwazyjny lifting skóry najnowszej generacji z rabatem 20%!

Smart Lift działa jak lifting bez skalpela! Wygładza zmarszczki, ujędrnia skórę, sprawia, że twarz od razu po zabiegu wygląda młodo i świeżo. Ponadto urządzenie posiada 2 ultraprecyzyjne głowice do redukcji bruzd i zmarszczek oraz delikatnej okolicy oczu i ust (mięśnie okrężne), która pozwalają na zredukowanie kurzych łapek, problemu opadających powiek czy kącików ust. Smart Lift także doskonale liftinguje ciało – unosi wiotką skórę ramion, brzucha czy kolan.

Osocze Bogatopłytkowe GRATIS przy zakupie Rewitalizacji (Mezoterapii) powyżej 800 zł

Rewitalizacja jest jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, przeznaczonym dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Istotą zabiegu jest dostarczenie bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, odżywczych i regenerujących.

Dual Lift – natychmiastowe odmłodzenie – 3900 zamiast 5000 zł – zabieg dostępny tylko w Klinikach La Perla! Sprawdź jak działa i Jakich efektów możesz się spodziewać – zobacz rozmowę z naszymi ekspertami o Dual Lift w Pytaniu na śniadanie TVP2: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/45791642/sylwester-z-dwojka-tuz-tuz-trzeba-sie-przygotowac

Kliknij poniżej, by skorzystać z promocji!