Depilacja Laserowa z rabatem 20%

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli… chcesz trwale pozbyć się nadmiernego owłosienia na ciele metodą laserową. Szukasz najnowszych rozwiązań technologicznych w przystępnej cenie.

 

W Klinikach La Perla posiadamy najnowocześniejsze urządzenia do trwałej depilacji z gwarancją skuteczności!

  • Motus AX
  • Alma Harmony XL PRO
  • Versus

Motus AX

Laser Motus AX to najnowszej generacji laser aleksandrytowy o długości fali 755nm, idealny do trwałej epilacji nawet jasnych i cieńkich włosków.

Dzięki wykorzystaniu trybu pracy „moveo” głowica  prowadzi do stopniowego nagrzewania powierzchni zabiegowej powodując zniszczenie włosów. Natomiast szybki czas impulsu  oraz  unikatowa szafirowa głowica (o wielkości 20mm), schładzająca skórę do temperatury 15 stopni, zapewniają bezpieczeństwo i pełen  komfort pacjentowi.

 

Alma Harmony XL PRO

Głowica lasera Alma do trwałe depilacji jest efektywna w przypadku wszystkich fototypów skóry, nie wykluczając skóry opalonej. Indywidualnie dobierane parametry urządzenia oraz silny system chłodzący zapewniają komfort podczas zabiegu, nawet przy depilacji wrażliwych okolic.

 

Versus

Versus jest laserem diodowym do usuwania owłosienia z systemem chłodzącym, który sprawia, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla skóry.

Polega on na emisji łagodnej wiązki promieni, pochłanianych przez komórki barwnikowe włosa. Dochodzi wtedy do wytworzenia bardzo wysokiej temperatury, co prowadzi do denaturacji białka i skutecznego zniszczenia mieszka włosowego po kilku zabiegach.

 

Kliknij poniżej, by skorzystać z oferty!