Chirurgia plastyczna w promocyjnej cenie! - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Chirurgia plastyczna w promocyjnej cenie!

Pozbądź się kompleksów związanych z kształtem swojego nosa!

Marzysz o zmianie kształtu lub wielkości nosa?

Nie lubisz patrzeć w lustro na swoją twarz? Możesz to zmienić. Zasługujesz na życie bez kompleksów!

Korekta nosa to jeden z najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej, a efekty zobaczysz po 2-3 tygodniach! Niewielka opuchlizna może się utrzymać do 6 miesięcy. Blizny po operacji są mało widoczne, natomiast efekt zawsze jest spektakularny!

Podnieś swoją samoocenę i skorzystaj z zabiegu w promocyjnej cenie.

⭐ Wiosenna promocja na plastykę nosa chrzęstnego – ceny zaczynają się od 5900 zł zamiast od 7000 zł

👉 Interesujesz się zabiegiem korekty nosa chrzęstnego? Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasz wpis na blogu: Plastyka nosa – zmień swój wygląd jednym akcentem KLIK!

Zabieg korygujący część chrzęstną nosa polega na wymodelowaniu jego końca, który często determinuje ogólny kształt nosa. Dzięki tej metodzie możliwe jest jego zwężenie, skrócenie, a także obniżenie.

Zabieg polega na wykonaniu cięcia wewnętrznego i usunięciu części dogłowowej nadmiernie rozwiniętych odnóg bocznych chrząstek, co doprowadza do zwężenia czubka nosa. Można również skrócić nos przez wycięcie części wolnej, czyli przedniej przegrody chrzęstnej albo obniżyć czubek nosa wycinając poprzeczny pasek bocznej i przyśrodkowej odnogi chrząstki. W efekcie zabiegu skóra kształtuje się na nowym szkielecie. Po zabiegu pacjentowi zakładane są sączki, które należy trzymać przez około dobę, i w zależności od potrzeby, rusztowanie gipsowe. Ból będący wynikiem przeprowadzonej operacji redukuje się farmakologicznie. Przez kilka dni na nosie może występować opuchlizna, zasinienie oraz zaczerwienienie. Ślady po zabiegu znikają po około tygodniu. Pierwsze efekty można zaobserwować od razu po zejściu opuchlizny, jednak rezultat końcowy widoczny jest po około 4-6 miesiącach. Korekcję części chrzęstnej nosa wykonuje się przy znieczuleniu miejscowym.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty widoczne są po kilku tygodniach – po ustąpieniu opuchlizny. Ostateczne rezultaty korekcji zostają osiągnięte po około 4-6 miesiącach od operacji.

Zalecenia

Według wskazać chirurga podanych w karcie wypisowej.

⭐ Promocja przedłużona do końca czerwca!

Zapisz się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Warszawa

Adres:
ul. Łowicka 21b/1
Tel. 784 066 272
Mail: lowicka@la-perla.pl

Kraków, Hotel Holiday Inn City Center

Adres:
ul. Wielopole 4
Tel. 692 209 715
Mail: krakow@la-perla.pl

Rzeszów, Galeria Millenium Hall

Adres:
Al.Kapisto 1, lok. 282, II p.
Tel. 533 363 665
Mail: rzeszow@la-perla.pl