Płaski brzuch i piękne wcięcie w talii? - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Płaski brzuch i piękne wcięcie w talii?

To możliwe dzięki abdominoplastyce!

Idealnie wymodelowana sylwetka w okolicy brzucha? Możesz się cieszyć pięknymi kształtami, o jakich marzyłaś!

Plastyka powłok brzusznych już od 12 500 zł!

 

Pamiętasz jeszcze ten płaski brzuch, który bez problemu odkrywałaś jako nastolatka? Ćwiczysz, stosujesz diety, ale wciąż nie jesteś w stanie uzyskać takiego efektu, jaki Ci się marzy? Nie jesteś sama! Ten problem dotyczy wielu kobiet. Wraz z wiekiem skóra na całym ciele wiotczeje, traci swoją jędrność i staje się oporna na modelowanie. Dodatkowo dochodzi oporny tłuszcz, którego ciężko się pozbyć w pewnych miejscach, np. na brzuchu. Pojawiają się brzydkie fałdki i wystające boczki. To całkowicie normalny proces, zależny od takich czynników jak Twój wiek, wahania wagi lub przebyta ciąża. Jeśli borykasz się z takimi problemami, jak:

⚡ duża utrata masy ciała
⚡ nadmiar skóry na brzuchu
⚡ nieelastyczna i brzydka skóra
⚡ brzuch po ciąży
⚡ kompleksy

 

Pomóż nam wygrać walkę z Twoimi kompleksami. Odmień swoje życie na LEPSZE!

 

 

Dla takich osób jak Ty jest właśnie ABDOMINOPLASTYKA, zwana również plastyką powłok brzusznych. Nadmiar luźnej i wiotkiej skóry, który nie wrócił do swojego wyglądu po ciąży lub odchudzaniu, można usunąć chirurgicznie. Zabieg ten polega na likwidacji fałdu skórno-tłuszczowego w środkowej i dolnej części brzucha oraz plastyce mięśni ściany brzucha. Można go połączyć z usunięciem tkanki tłuszczowej i wymodelowaniem sylwetki.

 

EFEKTY:

🧡 płaski, jędrny brzuch
🧡 redukcja tkanki tłuszczowej
🧡 likwidacja opornego tłuszczu
🧡 wcięcie w talii
🧡 naciągnięta, jędrna skóra
🧡 brak niechcianych fałdek i boczków

 

 

Plastyka powłok brzusznych cena: już od 12 500 zł*

*dokładną cenę ustalamy po konsultacji z lekarzem (maksymalna cena to 20 000 zł)

 

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli…

Zmagasz się z nadmiarem skóry na brzuchu po znacznej utracie wagi. Szukasz sposobu na powrót do sylwetki sprzed ciąży. Marzysz o płaskim brzuchu i wymodelowanej talii.

Efekty

  • Modelowanie sylwetki
  • Redukcja tkanki tłuszczowej

O zabiegu…

Plastyka powłok brzusznych (abdominoplastyka) polega na usunięciu obwisłej, luźnej skóry brzucha, będącej najczęściej pozostałością po ciąży lub następstwem naturalnego procesu starzenia czy dużej utraty masy ciała. Zabieg pozwala na uzyskanie wysoce satysfakcjonujących efektów, szczególnie u pacjentów z osłabioną mięśniówką.

Plastyka powłok brzusznych to zabieg chirurgiczny mający na celu usunięcie fałdu skórno-tłuszczowego w środkowej i dolnej części brzucha oraz plastykę mięśni ściany brzucha. Zabieg ten można połączyć z usunięciem tkanki tłuszczowej i wymodelowaniem sylwetki. Cięcie prowadzone jest na granicy owłosienia łonowego w kierunku kolców biodrowych. Następnie naciąga się skórę i usuwa jej nadmiar. W trakcie zabiegu odkrawa się pępek, który na ostatnim etapie zostaje umieszczony w nowym miejscu napiętej skóry. Plastykę powłok brzusznych kończy założenie szwów. Pozostałością po zabiegu jest blizna przebiegająca w dolnej części podbrzusza nad spojeniem łonowym. Jest ona trwała, lecz chirurg plastyczny może ją umieścić tak, aby była ukryta pod bielizną lub kostiumem kąpielowym, albo w bliźnie po cesarskim cięciu. Abdominoplastyka polecana jest zwłaszcza w przypadkach, w których mniej inwazyjne metody, takie jak liposukcja, nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Na zabieg nie powinny decydować się kobiety, które planują urodzenie dziecka, ponieważ usunięcie sporej części skóry uniemożliwiłoby swobodne rozwijanie się płodu.

Plastyka powłok brzusznych wykonywana jest przy znieczuleniu ogólnym.

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekty zabiegu w postaci redukcji skóry brzucha są odczuwalne natychmiast, końcowy efekt jest widoczny po całkowitym wygojeniu.

Zalecenia okołozabiegowe

Przed zabiegiem wymagane jest wykonanie badań zleconych przez lekarza podczas konsultacji.
Po zabiegu konieczna jest hospitalizacja przez około 2-4 dni. Po operacji pacjentowi zakłada się specjalny kombinezon, który utrzymuje skórę we właściwym położeniu. Szwy zdejmowane są po 7-14 dniach od wykonania zabiegu. Ponadto należy przestrzegać zaleceń otrzymanych od lekarza w karcie wypisowej.

Zapisz się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Warszawa

Adres:
ul. Łowicka 21b/1
Tel. 784 066 272
Mail: lowicka@la-perla.pl