Jak zaplanować wydatki na urodę! - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Poznaj 3 dobre rady, jak zaplanować wydatki na urodę!

Mogłoby się wydawać, że zabiegi medycyny estetycznej to coś, co nie wymaga planu. Oczywiście podjęcie decyzji o wykonaniu zabiegu zazwyczaj nie przychodzi z dnia na dzień, ale niestety często decydujemy się na jednorazową procedurę, zamiast dokładnie skonsultowanego ze specjalistą planu zabiegowego. Ale czy takie wykonywanie zabiegów ad hoc ma sens i czy się opłaca?

1. Słuchaj eksperta!
Decydując się na zabiegi bez planu i porady eksperta nasze efekty mogą nie być tak spektakularne jak o tym marzymy, a czasami wręcz, zabiegi wykonane w nieodpowiednich odstępach czasowych czy kolejności mogą wzajemnie niwelować swoje efekty. Podstawą dobrego i rozsądnego rozplanowania zabiegów jest konsultacja ze specjalistą, który dobierze i rozłoży w czasie zabiegi tak, by osiągnąć, jak najlepsze rezultaty w optymalnym czasie i cieszyć się pięknym wyglądem na długo. Dlatego przemyślana medycyna estetyczna naprawdę się opłaca!

2. Zrób sobie prezent!
Dobrym pomysłem by zacząć rozsądnie planować swoje zabiegi jest wybranie karty podarunkowej jako świątecznego prezentu! Kartę można doładować dowolną kwotą i wykorzystać w każdej z Klinik La Perla, na wszystkie zabiegi w tym chirurgię plastyczną oraz na kosmetyki Beauty Box. Można kupić ją online: https://klinikalaperla.pl/product/karta-prezentowa/ lub w każdej z naszych klinik. Masz rok, na wykorzystanie karty prezentowej, możesz na niej zbierać środki na zabiegi podwyższając jej budżet i ważność, kiedy tylko chcesz, lub podarować część zgromadzonych środków bliskiej osobie. A z okazji zbliżających się Świąt mamy dla Was dodatkowy prezent voucher do wykorzystania, we wszystkich Klinikach La Perla, o wartości 10% zakupionej karty prezentowej, to może być prezent nie tylko dla Ciebie. Oferta jest limitowana, więc nie zwlekaj! https://klinikalaperla.pl/promocje/karty-podarunkowe/

3. Rozłóż wydatki na raty
Nie możesz pozwolić sobie na jednorazowe zainwestowanie większej kwoty na zalecony plan zabiegowy? Rozłóż ten wydatek na medyczne raty 0%! To doskonały sposób by realizować założony przez lekarza program bez nadmiernego obciążania budżetu oraz narastających odsetek.
Umów konsultacje z ekspertem w Klinice La Perla lub online także zapytaj o możliwość finansowania zabiegów na raty i karty prezentowe!

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!