Powiększanie Pośladków - odkryj najnowsze metody dostępne w Klinice La Perla - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Powiększanie Pośladków – odkryj najnowsze metody dostępne w Klinice La Perla

Zapewne nie raz zastanawiałaś się, jak osiągnąć upragniony kształt pełnych, jędrnych , podniesionych pośladków, który podkreśli Twoją sylwetkę i dodatkowo zwiększy pewność siebie. Świat medycyny estetycznej oferuje szereg innowacyjnych metod, które pozwalają na modelowanie pośladków zgodnie z Twoimi preferencjami.

W Klinice La Perla, zabiegi powiększania pośladków są przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy, którzy kładą nacisk na Twoje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Każdy zabieg poprzedzony jest specjalistyczną konsultacją, na której lekarz pomoże Ci wybrać najlepszą opcję dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że proces osiągnięcia wymarzonej sylwetki będzie prowadzony profesjonalnie i z pełnym zrozumieniem dla Twoich osobistych celów i aspiracji.

Sprawdź jakie metody powiększania pośladków oferuje Klinika La Perla.

 

Natychmiastowa Poprawa – czyli powiększanie pośladków
z użyciem kwasu hialuronowego

 

Powiększanie pośladków za pomocą kwasu hialuronowego może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jeśli marzysz o natychmiastowym efekcie. Kwas hialuronowy stosowany jest jako bezpieczny wypełniacz, ponieważ naturalnie występuje w organizmie. Ponadto związek ten odpowiada za intensywne nawilżenie oraz poprawę elastyczności skóry w miejscu podania. Ta szybka i bezpieczna procedura polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w obszary pośladków, nadając im większą objętość i kształt. Sam zabieg wykonywany jest przy użyciu znieczulenia miejscowego i nie wymaga całodobowej hospitalizacji. Najpierw wstrzykuje się w pośladki substancję znieczulającą, a następnie kwas hialuronowy, który jest podawany na odpowiednią głębokość za pomocą specjalnych kaniul. Efekty zabiegu widoczne są od razu, a Ty możesz cieszyć się pełniejszymi pośladkami bez blizn i okresu rekonwalescencji. Zabieg dla utrzymania efektu powtarza się podając średnio o połowę mniej preparatu po okresie około roku od poprzedniego zabiegu.

 

Naturalność na Pierwszym Planie – czyli powiększanie pośladków własnym tłuszczem

 

Jeśli preferujesz naturalne podejście, powiększanie pośladków własnym tłuszczem może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Tłuszcz, jako naturalny wypełniacz, zapewnia bezpieczeństwo i eliminuje ryzyko reakcji alergicznych, gdyż pochodzi z własnej tkanki tłuszczowej pacjenta. Procedura ta polega na pobraniu tłuszczu z innego obszaru ciała na przykład brzucha i boczków za pomocą liposukcji, a następnie jego przeszczepieniu do pośladków.

W zależności od oczekiwanych efektów jednorazowo wstrzykuje się już od 150 ml tłuszczu. Warto zaznaczyć, że zabieg liposukcji, który pozwala na pobranie tłuszczu z innych obszarów ciała, takich jak brzuch czy talia, nie tylko umożliwia modelowanie pośladków, ale również pozwala na wyszczuplenie innych miejsc, co przekłada się na kompleksowe kształtowanie sylwetki. Liposukcja odbywa się w sedacji w obecności chirurga i anestezjologa, a sam zabieg wymaga wstępnej konsultacji z lekarzem. Przed zabiegiem nie można jeść ani pić (z uwagi na znieczulenie),a po zabiegu konieczne jest pozostanie na kilkugodzinnej obserwacji. Powiększanie pośladków własnym tłuszczem nie tylko dodaje objętości, ale także podkreśli także naturalne kształty. Po zabiegu będziesz mogła cieszyć się trwałymi efektami i nową pewnością siebie. Należy pamiętać, ze przeszczepiony tłuszcz wchłania się u każdego pacjenta inaczej, ze względu na uwarunkowania. Sam zabieg dla zwiększenia lub podtrzymania efektu można powtarzać.

 

Długotrwała poprawa – czyli powiększanie pośladków
z wykorzystaniem kwasu polimlekowego

 

Jeśli szukasz długotrwałych efektów i poprawy jakości skóry, kwas polimlekowy może być odpowiednią opcją dla Ciebie. Ten innowacyjny składnik stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze, prowadząc do jej powiększenia i ujędrnienia. Preparat kwasu L-polimlekowego to związek bezpieczny i biokompatybilny. Ulega stopniowej biodegradacji w organizmie, a jego efekty działania (stymulacja produkcji kolagenu) utrzymują się przez długi czas. Preparat ten podaje się z użyciem precyzyjnej kaniuli. Cechą charakterystyczną zabiegu jest narastający efekt, nawet do 2 lat! Dlatego jest to zabieg nie tyle powiększania pośladków ale ujędrnienia i liftingu. Zastosowanie tego preparatu zapewnia uzyskanie naturalnego, długotrwałego efektu i nie powoduje powstawania obrzęków. Dzięki powiększaniu pośladków z użyciem kwasu polimlekowego możesz zauważyć znaczną poprawę jak i jakości skóry pośladków, a mniej w objętości.

 

Nowość, Trwałe Rozwiązanie – czyli powiększanie pośladków
za pomocą implantów

 

Oprócz wspomnianych wcześniej metod, istnieje jeszcze opcja, która zyskuje coraz większą popularność, czyli implanty pośladkowe. Ten zabieg opiera się na umieszczeniu silikonowych implantów pod mięśniem lub w warstwie tkanki tłuszczowej pośladków, w celu zwiększenia ich objętości i kształtu.

 

Implanty pośladkowe wykonane są z medycznego silikonu podobnego do protez piersiowych, który jest bezpieczny dla organizmu i trwały. Procedura implantacji wymaga niewielkiego nacięcia w obszarze pośladków, przez które implanty są umieszczane, a następnie zaszywane. Dzięki temu można osiągnąć trwały efekt powiększenia pośladków, który nie wymaga regularnych uzupełnień, jak w przypadku kwasu hialuronowego czy tłuszczu. Rezultatem powiększania pośladków z zastosowaniem implantów, jest przede wszystkim wyraźne zwiększenie rozmiaru tej części ciała. Pośladki zyskują idealne uniesienie, jędrność i sprężystość, a dodatkowym efektem jest wymodelowanie Twojej sylwetki. Wielkość i kształt implantów pośladkowych ustalane są indywidualnie podczas konsultacji z lekarzem wykonującym zabieg.

 

Wybór odpowiedniej metody powiększania pośladków zależy od Twoich indywidualnych preferencji i oczekiwań. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kwas hialuronowy, własny tłuszcz, kwas polimlekowy czy implanty, ważne jest, abyś skonsultowała swoje decyzje z doświadczonym lekarzem specjalistą. To on pomoże Ci wybrać najlepszą opcję, dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Twoje ciało jest jak płótno, na którym malujesz swoje piękno. Dlatego ważne jest, abyś zadbała o nie z troską i uwagą. Niech Twoje pośladki staną się symbolem Twojej pewności siebie, kobiecości i naturalnego piękna!

 

 

 

Zobacz też Najnowsze Promocje

 

 

Zadzwoń +48 784 066 278

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!