Planujesz Liposukcję? Sprawdź jak zmaksymalizować efekty! - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Planujesz Liposukcję? Sprawdź jak zmaksymalizować efekty!

Liposukcja to drugi – tuż po powiększaniu piersi – najczęściej wykonywany zabieg z zakresu Chirurgii Plastycznej. Przynosi trwałe i natychmiastowo widoczne rezultaty. Warto jednakże zmaksymalizować efekty zabiegu uzupełniając go serią medycznych masaży. Czytaj dalej by dowiedzieć się, dlaczego?

Drenaż limfatyczny kluczem do sukcesu!

Niezbędną procedurą pozabiegową po Liposukcji jest masaż miejsca, skąd został odessany tłuszcz. Drenaż limfatyczny, to zabieg, który polega na głębokim masażu ciała w celu pobudzenia przepływu limfy i usprawnienia metabolizmu organizmu.

Dlaczego drenaże są ważne?

Drenaż ciała wygładza nierówności, które mogą wystąpić po odsysaniu tłuszczu. Zapobiegawczo warto wykonać serię tych zabiegów, które także wspomagają usuwanie nadmiaru wody z organizmu, dzięki czemu spotęgowany zostaje efekt wysmuklenia sylwetki. Drenaż ciała dodatkowo przyspiesza okres rekonwalescencji po Liposukcji poprzez znaczące zmniejszanie obrzęków. Ponadto ujędrnia skórę, uelastycznia ją, co sprawia, że nie ma ryzyka obwisłej skóry po utracie centymetrów.

Ile masaży potrzebujesz?

Drenaże najlepsze efekty przynoszą, kiedy są wykonywane systematycznie w serii 10 zabiegów, które można powtarzać nawet co drugi dzień.

Kiedy rozpocząć drenaże?

Dwa tygodnie od zabiegu Liposukcji to minimalny odstęp czasu, który powinno się odczekać, przed rozpoczęciem serii masaży. Głównym uwarunkowaniem, którym należy się tu kierować jest stan zdrowa. W razie wątpliwości specjaliści Kliniki La Perla zawsze służą pomocą i wskażą odpowiedni czas.

Tylko do końca lipca do zabiegu liposukcji GRATIS otrzymasz od nas pakiet 10 zabiegów drenujących. Smukła, szczupła sylwetka i wymodelowane kształty gwarantowane!

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!