Październik miesiącem medycyny estetycznej! - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Październik miesiącem medycyny estetycznej!

Październik w Klinikach La Perla dedykujemy medycynie estetycznej. Dlatego, jeśli rozważasz zabieg – przyjdź do nas na bezpłatną konsultację. Podczas wizyty lekarz wskaże, jak możemy Ci pomóc i zaproponuje indywidualnie dobrane zabiegi. Co ważne, w naszych klinikach wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonują wyłącznie dyplomowani lekarze. Bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów jest dla nas priorytetem.

Pamiętaj – konsultacja i szczera rozmowa z lekarzem to klucz do świadomej decyzji o wykonaniu zabiegu.

A co możemy Ci zaproponować?

Najszerszą ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, jaka jest dostępna na rynku.

Na zmarszczki – wypełniacz lub toksyna botulinowa. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego bardzo precyzyjnie redukują zmarszczki z natychmiastowym efektem. Toksyna botulinowa jest preparatem, który rozluźnia mięśnie, nie jest wypełniaczem. Jego działanie ma na celu blokowanie połączeń nerwowych w mięśniach – porażone mięśnie nie wykonują skurczów, przez co zmarszczki, w miejscu podania toksyny botulinowej, wygładzają się.

Na wyszczuplenie twarzy i ciała – lipoliza – jej zadaniem jest redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Preparat używany podczas zabiegu powoduje rozkład komórek tłuszczowych i przyspieszenie ich metabolizmu. Zbędny tłuszcz zostaje usunięty z organizmu w procesie przemiany materii.

Na poprawę kondycji skóry – mezoterapia. Nawilża skórę i redukuje drobne zmarszczki, wykonana na okolicę oka – rozjaśnia zasinienia, a mezoterapia skóry głowy wzmacnia włosy i stymuluje ich wzrost. Zabieg – panaceum, na wszystko. ?  W zależności od właściwości dobranego preparatu mezoterapia pozwala na redukcję wielu problemów skóry.

Na zmysłowe usta – wypełnienie kwasem hialuronowym. Podczas zabiegu usta można powiększyć oraz wyrównać ich asymetrię, co więcej kwas hialuronowy sprawia, że wargi będą odpowiednio nawilżone. Efekt zabiegu jest widoczny natychmiast i w zależności od wybranego preparatu, utrzymuje się od kilku miesięcy do około roku.

Na… wiele więcej. Skontaktuj się z nami, przyjdź na bezpłatną konsultację, a nasi lekarze pomogą wybrać zabieg najlepszy dla Ciebie.

Co więcej, oprócz bezpłatnych konsultacji otrzymasz od nas prezent w postaci Mezoterapii Osoczem Bogatopłytkowym, jeśli zdecydujesz się wykonać u nas zabiegi o wartości 2500 zł.

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!