Współpraca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy na terenie Polski (przede wszystkim na Pomorzu) oraz Unii Europejskiej 4- i 5-gwiazdkowych hoteli, w których moglibyśmy otworzyć kolejne profesjonalne placówki SPA naszej luksusowej sieci klinik.

Od ponad 17 lat jesteśmy liderem na polskim rynku w branży beauty, posiadamy placówki które zawierają w swojej ofercie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetyki hi-tech, ginekologii estetycznej oraz SPA. Kliniki La Perla SPA wyróżniają się od konkurencyjnych salonów na rynku faktem, iż posiadają w swojej ofercie, oprócz zabiegów relaksujących i upiększających, także zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetyki hi-tech i medycyny estetycznej. Wszystkie zabiegi Kliniki La Perla SPA tworzone są pod okiem lekarzy i kosmetologów. Dzięki temu, nasze placówki atrakcyjne są nie tylko dla turystów ale także dla klientów lokalnych. Posiadamy kliniki oraz salony w prestiżowych lokalizacjach w Warszawie (Holmes & Place przy hotelu Hilton, Centrum Panorama, ul. Wilcza i ul. Łowicka), a także w Holiday Inn w Józefowie i hotelu Grand Nosalowy Dwór w Zakopanem.

Naszym klientom oferujemy wyłącznie najwyższe standardy usług oraz najnowsze technologie, a wszystkie nasze urządzenia posiadają certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. Z tego względu z naszych klinik korzystają osoby ceniące sobie nie tylko luksus, ale także skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Wśród naszych klientów znajdują się znane osoby życia publicznego, jednak naszym największym atutem jest profesjonalny i doświadczony personel: wykształceni w Polsce i zagranicą lekarze oraz kosmetolodzy, wybitni specjaliście w swoich dziedzinach. Oferujemy także własną serię kosmetyków – Beauty Box by Klinika La Perla, oparte na bazie nowoczesnej nano-wody. Nasi eksperci są stale obecni w mediach, zwłaszcza w czołowych kanałach telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat) oraz najbardziej popularnych magazynach kobiecych (Gala, Claudia, Elle, Pani, Harpers Bazar, Viva), w związku a czym placówki naszych partnerów mogą liczyć na bezpłatną reklamę, docierającą do osób zainteresowanych wypoczynkiem i relaksem w luksusowych miejscach.

Nasz model biznesowy obejmuje w większości przypadków wynajęcie powierzchni, na której samodzielnie kierujemy salonem SPA – szczegóły współpracy podlegają indywidualnej negocjacji. Otwarcie w Państwa placówce salonu SPA Kliniki La Perla z pewnością zwiększy atrakcyjność hotelu wśród wymagających kientów. Nasza firma sama zajmuje się rekrutacją pracowników oraz zarządzaniem placówką. We własnym zakresie prowadzimy także marketing oraz działania PR związane z naszą marką. W każdym naszym salonie zachowujemy standardy Kliniki La Perla, zapewniamy lekarzy medycyny estetycznej, nowoczesne kosmetyki linii Beauty-Box by La Perla oraz urządzenia kosmetyki hi-tech.

W przypadku zainteresowania współpracą, oferty prosimy kierować na adres:

zarzad@la-perla.pl