Nowa ja! 2021 - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Nowa ja! 2021

Czy rok wystarczy, aby zmienić swoje oblicze? Ile z naszych noworocznych postanowień spełni się w nadchodzącym roku? Same nie spełnią się prawie żadne, ale przy odpowiednim zaangażowaniu część z nich ziści się na pewno. Jeśli myślisz o metamorfozie i chcesz zmienić swój wygląd, to marzenie łatwiej będzie Ci spełnić z Kliniką La Perla. Program Nowa ja! to indywidualnie dopasowany pakiet zabiegów na cały rok i gwarancja sukcesu. Zobacz, jak to działa?

Motywacja. Najtrudniejszy pierwszy krok! Bardzo wiele kobiet marzy o przemianie, ale większość nawet nie podejmuje próby. Metamorfoza zawsze zaczyna się od mocnego postanowienia zmiany w swoim życiu. Tak jak w biznesie, także w życiu potrzebny jest plan. Czym bardziej konkretny, tym łatwiej go wdrożyć. Czym szerszy, tym bardziej skuteczny, a jego efekty trwalsze. W Klinkach La Perla na początek proponujemy konsultacje z doświadczonym chirurgiem plastykiem, lekarzem medycynę estetycznej oraz dyplomowanym kosmetologiem. Ale to nie koniec, warto bowiem porozmawiać z dietetykiem, trenerem rozwoju osobistego i stylistą. O kondycję pomoże zadbać nasz partner fitness. Wspierać będziemy Cię kompleksowo, motywując do podjęcia wyzwania.

Konsekwencja. O wytrwałość też nie jest łatwo! Jeśli w styczniu zrobisz kilka zabiegów, a do końca roku spoczniesz na laurach, w grudniu możesz pozostać nadal niezadowolona ze swojego wyglądu. Pielęgnacja przynosi o wiele lepsze efekty, kiedy prowadzona jest w sposób przemyślany i regularny. Możesz być spokojna, że przypomnimy Ci o każdej kolejnej wizycie, a na wynos spakujemy komplet kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Dopasowanie. Chcąc pozbyć się kompleksów i problemów estetycznych nie warto działać pochopnie. Zabiegi niedobrane i nieadekwatne do Twoich potrzeb, a przy tym zrobione w nieodpowiedniej kolejności nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. W Klinikach La Perla najpierw wspólnie omawiamy zmiany i rozpisujemy dokładny dedykowany specjalnie dla Ciebie plan zabiegowy. Na kolejnych etapach stopniowo rozwiązujemy problemy i działamy na różne warstwy skóry, usuwając mankamenty, zmarszczki i inne niedoskonałości. Stale monitorujemy zachodzące zmiany.

360°. Niektórych problemów nie usuniemy w gabinecie kosmetologicznym, nawet wykonując niezliczoną ilość zabiegów. Czasem więc warto zdecydować się na metody trochę bardziej inwazyjne, ale przynoszące trwałe efekty. W Klinikach La Perla spotkasz doświadczonych chirurgów plastyków i lekarzy medycyny estetycznej oraz dyplomowanych kosmetologów, którzy wspólnie dla Ciebie przygotują łączony program zabiegów. Przykładowo, jeśli zdecydujesz się na zabieg liposukcji, żeby raz na zawsze pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej, uzupełniająco zadziałają zabiegi hi-tech, które zapewnią, że skóra w miejscach i wokół miejsc wykonania zabiegu pozostanie elastyczna i gładka. A jeśli jednocześnie marzysz o powiększeniu piersi lub pośladków, przetransferujemy tam Twój własny tłuszcz, który pozwoli na optymalne wymodelowanie kształtów. W przypadku, kiedy preferujesz metody nieinwazyjne, postawimy na najnowsze technologie na rynku beauty. Odchudzanie, ujędrnianie, napinanie, liftingowanie, odżywianie, rozświetlanie – nasi specjaliści oraz światowej klasy urządzenia i preparaty pozostają do Twojej dyspozycji we wszystkich naszych placówkach.

Oszczędności. Udział w programie Nowa ja! to optymalizacja wydatków na urodę. Możesz otrzymać aż 30% więcej. Przykładowo, wykupując program o wartości 50 000 zł możesz liczyć na zrealizowanie zabiegów o wartości aż 65 000 zł! Tak duże rabaty są możliwe do uzyskania dzięki łączeniu zabiegów i promocji. Ponadto, część zabiegów można wykonać podczas weekendowego lub tygodniowego wyjazdu do jednego z hoteli SPA, gdzie znajdują się nasze kliniki. Współpracujemy także z trenerem personalnym, dietetykiem i znanym stylistą celebrytów – nasz program obejmuje bezpłatne konsultacje. Istnieje także możliwość rozłożenia kosztów programu na raty.

Efekty. Po kilku miesiącach w lustrze dostrzeżesz swoje nowe oblicze. Nie ma brzydkich kobiet, sekret tkwi w zniwelowaniu niedoskonałości, uwypukleniu urodowych atutów i pokazaniu napiętej promiennej skóry. Celem programu jest wydobycie z każdej osoby naturalnego piękna. Przerysowane twarze maski z gigantycznymi ustami dawno wyszły z mody. Dziś stawiamy na nieprzemijającą młodość i subtelny urok. To wszystko wydarzy się w ciągu kilku miesięcy, jeśli razem z kliniką La Perla zdecydujesz się odkryć Nową ja! Większość kobiet, która zdecydowały się na zmianę wizerunku, zyskała też większą pewność siebie i życiową energię na kolejne lata.

W Klinikach La Perla marzenia stają się rzeczywistością.

Zapraszam na indywidualne konsultacje KBS

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!