Młodzieńcza moc peptydów - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Młodzieńcza moc peptydów

Koniec grudnia, to szczególny czas, kiedy każda z nas chce wyglądać wyjątkowo dobrze. Świąteczne spotkania z rodziną czy Sylwester w gronie przyjaciół zwłaszcza do tego skłaniają. Zadbany wygląd dodaje nam również pewności siebie i zapewnia dobre samopoczucie. A przecież warto – dla samej siebie – czuć się pięknie. Poznaj nasz sprawdzony sposób na piękny, młody i naturalny wygląd!

 

Peptydy! To one stały się hitem w medycynie estetycznej – a czym właściwie są?

Peptydy to organiczne związki chemiczne powstające podczas biosyntezy białek, pobudzają organizm do produkcji kolagenu. Odpowiednio dobrane peptydy stosuje się w preparatach do mezoterapii, jednym z najlepszych jest Prostrolane Natural B – nowoczesny preparat do terapii skóry twarzy i szyi. Zawiera kwas hialuronowy oraz kompleks 5 cennych peptydów o wydłużonym uwalnianiu, dzięki czemu uzyskujemy długotrwały efekt odmłodzonej i odżywionej skóry.

 

W preparacie Prostrolane Natural-B obecnych jest 5 cennych peptydów biomimetycznych.

Poznaj ich główne funkcje:

  • Oligopeptyd 24: Zwiększa odnowę komórkową
  • Oligopeptyd 36: Chroni komórki przed starzeniem się
  • Oktapeptyd 11: Pozostawia skórę gładszą
  • Oligopeptyd 34: Stymuluje kolagen i elastynę
  • Oligopeptyd 92: Blokuje działanie metaloproteinazy (degraduje ona włókna kolagenowe)

 

Kuracja peptydowa ze spektakularnym efektem!

Lekarze Kliniki La Perla opracowali specjalną procedurę terapii peptydowej, która zapewnia długotrwały i widoczny efekt odmłodzenia oraz co najważniejsze – rezultaty zabiegu są bardzo naturalne (nie występuje ryzyko zmiany rysów twarzy).

Aby uzyskać pożądany efekt zabieg na twarz i szyję należy wykonać 3 razy w 2-tygodniowych odstępach czasu.

Po sześciu tygodniach terapii zauważysz znaczną poprawę jakości skóry!

Jakich dokładnie efektów możesz się spodziewać?

Prostrolane Natural B wygładza zmarszczki, rewitalizuje skórę przywracając jej objętość i poprawiając jej jakość, czyniąc skórę gładką i sprężystą. Za sprawą zastosowania technologii powolnego uwalniania peptydów, działa jeszcze 2 tygodnie po zbiegu – peptydy powoli uwalniają się i penetrują w głąb skóry, która stopniowo odzyskuje jędrność i blask.

 

Peptydy są doskonałym składnikiem odżywczych koktajli do mezoterapii!

Prostrolane Natural B stosujemy także w Mezoterapii Rich Booster, która jest wyjątkowo bogatym koktajlem składników aktywnych – peptydy, kwas hialuronowy, krzem i DMAE. Rich Booster wygładza zmarszczki, rewitalizuje skórę przywracając jej objętość i sprężystość. Obecny w preparacie kwas hialuronowy zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry, nadaje jej miękkości i elastyczności, przywraca młodszy wygląd. Kwas hialuronowy to niezbędny i podstawowy składnik w profilaktyce antystarzeniowej. DMAE (dimetyloaminoetanol) posiada silne właściwości napinające i zwalczające zwiotczenie skóry twarzy i ciała. Krzem odbudowuje naturalne „rusztowanie” skóry.

 

Kuracja peptydowa vs. Mezoterapia Rich Booster

Obie są tak samo dobre! Wybór metody zależy wyłącznie od potrzeb Twojej skóry. Jeśli zastanawiasz się, która z terapii będzie dla Ciebie najlepsza, przyjdź do jednej z naszych klinik na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej. Specjalista po analizie Twojej skóry oraz poznaniu Twoich oczekiwań doradzi najlepszą metodę zabiegową, indywidualnie dobraną do Twoich potrzeb.

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!