Mężczyźni w Klinice La Perla - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Mężczyźni w Klinice La Perla

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się popularnością na całym świecie. W ostatnich latach głośno było też o nieudanych operacjach, wykonywanych przede wszystkim w Turcji. Skuszeni niską ceną ludzie wracali i wydawali kolejne pieniądze, by nie tylko uratować wygląd, ale przede wszystkim zdrowie.

 

Tego typu historie sprawiają, że coraz więcej osób dokładnie sprawdza miejsce, w którym ma zostać wykonany zabieg, decydując się tylko na sprawdzone i polecane kliniki. Jak mówi w rozmowie z “Faktem” Kalina Ben Sira, właścicielka sieci klinik medycyny estetycznej – w gabinetach pojawia się coraz więcej mężczyzn.

 

Mężczyźni w gabinetach medycyny estetycznej

 

Kalina Ben Sira wspomina, że zmiana podejścia mężczyzn do medycyny estetycznej jest widoczna już od kilku lat. Wcześniej – jak mówiła – wchodzili “tylnym wyjściem”, prowadzeni przez żony i partnerki.

 

Dzisiaj wchodzą frontowymi drzwiami z wysoko podniesioną głową i w ogóle do tego nie potrzebują swojej partnerki – powiedziała ekspertka. Dodała też, że zwykle panowie dokładnie wiedzą, czego oczekują.

 

Są to wdzięczni klienci, odpowiedzialni i sumienni. Mężczyźni nie marudzą jak kobiety, przychodzą i wiedzą po co – stwierdziła.

 

Jakie zabiegi wybierają mężczyźni?

 

Kalina Ben Sira zdradziła też tabloidowi, na jakie zabiegi najczęściej decydują się mężczyźni.
Teraz najczęściej wykonywany przez nich zabieg to liposukcja, korekta powieki górnej. Bardzo często również robią abdominoplastykę (usunięcie nadmiaru skóry w okolicy dolnej części brzucha – red.), to zwłaszcza po dużym spadku wagi, czy ginekomastię, czyli usunięcie gruczołu piersiowego u mężczyzn – wymieniała.

 

Oprócz tego mężczyźni ze skłonnością do łysienia decydują się też na rewitalizację owłosionej skóry głowy oraz na zabiegi wpływające na zagęszczenie skóry.

 

Źródło: https://kobieta.wp.pl/mezczyzni-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-co-poprawiaja-7012550991604288a

 

 

 

Zobacz też Najnowsze Promocje

 

 

Zadzwoń +48 784 066 278

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!