Lekarze i eksperci - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Lekarze i eksperci

Lekarze i eksperci

W Klinice La Perla pracują eksperci posiadający dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii, ginekologii estetycznej i anestezjologii. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, ma zaproponowany skuteczny, kompleksowy program leczenia, którego efektem jest poprawa wyglądu i odmłodzenie.

Etyka lekarska i pasja wykonywania zawodu lekarza jest priorytetem naszego personelu. Dodatkowo Klinika La Perla oferuje konsultacje z takimi specjalistami jak dietetyk bądź psychoterapeuta dla osób potrzebujących dodatkowego wsparcia osiągnięciu swoich celów, do dyspozycji pozostaje także profesjonalny trener personalny.

dr n. med. Przemysław Szałański

Specjalizacja medycyna estetyczna, chirurgia
Dostępność KLP Łowicka

BIOGRAM

Dyplom lekarza uzyskał na Śląskiej Akademii Medycznej w 1992 r. W 1999 r. został absolwentem podyplomowych studiów z zakresu zarządzania w ochronie zdrowia na Śląskiej Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Jest specjalistą kardiochirurgiem i chirurgiem ogólnym. Uzyskał stopień doktora nauk medycznych w 2011 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał w II Klinice Kardiochirurgii oraz klinikach chirurgii ogólnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2002 roku kontynuował swój rozwój zawodowy w warszawskich klinikach kardiochirurgicznych Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA, CSK Wojskowego Instytutu Medycznego i Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2004 r. zajmuje się medycyną regeneracyjną, implantacją komórek macierzystych oraz zastosowaniem macierzy bezkomórkowych w regeneracji tkanek i narządów. Ukończył kursy z zastosowania laserów w medycynie estetycznej, jak i chirurgii oraz zdobywał doświadczenie zawodowe podczas stosowania lasera w chirurgii serca. Zajmuje się korektą chirurgiczną powikłań gojenia ran skóry i szkieletu kostnego klatki piersiowej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Od szkoły podstawowej trenował biegi średniodystansowe, a następnie szermierkę. Obecne pasje sportowe skupiają się wokół sportów związanych z wodą, głównie kajakarstwa morskiego.

dr Karolina Radka

Specjalizacja medycyna estetyczna
Dostępność KLP Bolesławiec, KLP Lubin

BIOGRAM

Ukończyła studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Obecnie oddaje się swoim pasjom – patomorfologii, specjalizując się i pracując w szpitalu onkologicznym oraz medycynie estetycznej, bez przerwy dokształcając się i kończąc kursy z jej zakresu.

W wolnym czasie zajmuje się programowaniem i nowościami w świecie technologii komputerowych.

dr Jakub Mazurkiewicz

Specjalizacja medycyna estetyczna
Dostępność KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

“Piękno tkwi w prostocie” tą dewizą stara się kierować w swojej pracy z pacjentami. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej od 2019r. Wiedzę i umiejętności zdobył  na licznych kursach i konferencjach m.in. Warszawie i Wrocławiu.  W Klinice La Perla specjalizuje się w modelowaniu rysów twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej.

Ukończył studia medyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w ich trakcie odbył staż zagraniczny na Malcie. Po ukończeniu studiów rozpoczął specjalizację z  Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Klinicznym nr.2 w Rzeszowie. Swoje umiejętności z zakresu wykonywania wszelkiego rodzaju iniekcji łączy z zamiłowaniem do estetyki i pracy z ludźmi.

Dr n. med. Renata Kozłowska

Specjalizacja medycyna estetyczna
Dostępność KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

Specjalista alergologii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W 2017 r. ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej.

Medycyną estetyczną zajmuje się od kilku lat stale podnosząc swoje kompetencje w czasie licznych szkoleń i kongresów. Stawia na naturalne piękno i utrwalanie indywidualnych atutów urody przeciwdziałając procesom starzenia łącząc wiele dostępnych technik medycyny estetycznej.

dr Marek Ciesiński

Specjalizacja chirurgia plastyczna
Dostępność KLP Łowicka

BIOGRAM

dr Marek Ciesiński

 

Specjalista chirurgii plastycznej, dyplom lekarza uzyskał w 1989 roku na Akademii Medycznej w Krakowie. Po uzyskaniu specjalizacji I st. z Chirurgii Ogólnej swoje doświadczenie w zakresie Chirurgii Plastycznej zdobywał w Klinice Chirurgii Szczękowo Twarzowej CM Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, oraz w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej prof. Stanisława Bartkowskiego.

Specjalizacja pod kierunkiem prof. Piotra Wójcickiego w najstarszym i najlepszym w Polsce ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce w Polanicy Zdroju.

Udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach w zakresie chirurgii plastycznej prowadzonych pod kierunkiem takich sław chirurgii plastycznej jak: James William Futrell, Malcolm Alan Lesavoy, Hubertus Tilcorn, Rafael de la Plaza, Ewaldo de Souza Pinto, Hilton Becker, Thomas D.Rees, Joseph McCarthy.

Praktyka w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Meksyku, Brazylii,  Niemczech, Szwecji, Holandii i w Stanach Zjednoczonych. Zatrudnienie w charakterze lekarza specjalisty w Oddziale Chirurgii Plastycznej I Rekonstrukcyjnej Szpitala w Vejle-największym ośrodku chirurgii piersi w Danii.

Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Jest specjalistą w takich zabiegach jak: liposukcja, korekcje nosa, uszu, piersi, abdominoplastyka, lifting twarzy, lifting uda, implanty łydek, plastyka powiek.

Dr Kinga Godzic

Specjalizacja Medycyna estetyczna
Dostępność KLP Warszawa, KLP SPA Kraków, KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

Doktor Kinga jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Odbyła wiele prestiżowych kursów z zakresu medycyny estetycznej. Ceni sobie możliwości jakie daje medycyna estetyczna oparta na kwasie hialuronowym. Praktykuje holistyczne podejście do pacjenta, mając świadomość jak wiele czynników wpływa na finalny wygląd twarzy. Stara się przywracać to, co z czasem natura odbiera, nie zmieniając przy tym diametralnie rysów twarzy. Dba o przywrócenie symetrii i proporcji diagnozując przyczynę. Czas wolny spędza na długich spacerach najchętniej nad polskim morzem.

Dr Paulina Strugała

Specjalizacja Medycyna estetyczna
Dostępność KLP Warszawa, KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

Doktor Paulina jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej. Odbyła wiele prestiżowych szkoleń z zakresu wykonywania zabiegów przy pomocy technik iniekcyjnych i laserowych. Uczestniczka licznych szkoleń i kongresów w celu nieustannego poszerzania wiedzy. Kieruje się zasadami dobrej profilaktyki i równowagi w zastosowanym leczeniu dla uzyskania naturalnego i pięknego efektu. Medycyna estetyczna jest dużą częścią jej pracy i przynosi jej największą satysfakcję.

dr Agnieszka Ciepałowicz

Specjalizacja medycyna estetyczna, chirurgia
Dostępność KLP Łowicka, KLP Kraków, KLP Rzeszów

BIOGRAM

Chirurg specjalista 2 stopnia specjalizacji. Dyplom uzyskała w 1996 r. 4 lata pracowała w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologii Przewodu Pokarmowego w Lublinie, 9 lat w Klinice Chirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, w tym 3 lata w zespole Klinicznym Szpitala Dziecięcego – Our Lady’s Hospital w Dublinie oraz w Szpitalu Ormond’s Street w Londynie. Od 2014 pracuje w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń w Krakowie, gdzie zrealizowała specjalizację z chirurgii plastycznej.

Konsultuje w zakresie Poradni Chirurgii Plastycznej dla dorosłych oraz Poradni Chirurgii Plastycznej dla dzieci i Chirurgii Dziecięcej.

Ma doświadczenie w zabiegach rekonstrukcyjnych pourazowych, w zabiegach replantacyjnych, w rekonstrukcjach po zabiegach nowotworów skóry oraz piersi. Realizuje zabiegi korekcyjne uszu, nosa, piersi, operacje powiek oczu, lifting twarzy, korekcje blizn, liftingi po zabiegach bariatryczych oraz liposukcję.

Dr Zuzanna Rahali

Specjalizacja Medycyna estetyczna
Dostępność KLP Warszawa, KLP Bolesławiec, KLP SPA Kraków, KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

Lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczaniem. Z Kliniką La Perla związana od 2012 roku. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging, w tym modelowaniu twarzy i sylwetki nićmi oraz wypełniaczami, jak również w zabiegach hybrydowych jak np. Dual Lift. Interesuje się wszelkimi nowościami w medycynie estetycznej, lubi podróże, teatr i jogę.

dr Agata Bełżecka

Specjalizacja okulistyczna chirurgia plastyczna

BIOGRAM

Dr Agata ukończyła studia medyczne w Warszawie na Akademii Medycznej. W czasie studiów odbyła dwa staże zagraniczne w Paryżu w szpitalach: Bichat i Hotel Dieu, a po studiach pracowała w Katedrze i Klinice Okulistyki Akademii Medycznej w Warszawie pod okiem prof. Szaflika. Odbyła również staż w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, oraz liczne kursy praktyczne i szkolenia z dziedziny chirurgii okuloplastycznej, chirurgii zaćmy, jaskry oraz urazów gałki ocznej. Od 2018 jest Zastępcą Ordynatora Oddziału Okulistycznego w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie.

W zakresie okulistycznej chirurgia plastycznej zajmuje się takimi zabiegami, jak: operacje zwiotczenia powiek górnych, usuwanie zmian powiek, przywrócenie prawidłowej funkcji powiek w przypadkach podwijania lub odwijania powiek, itp. W czasie wolnym preferuje długie spacery, gotowanie oraz czytanie książek. Jest właścicielką dwóch kotów syberyjskich.

Dr Marta Dusza – Szreniawa

Specjalizacja Lekarz medycyny estetycznej
Dostępność SPA Lake Hill, Sosnówka

BIOGRAM

Dr Marta Dusza – Szreniawa – Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej oraz podyplomowych studiów dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, również w Katowicach.

Od ponad 10 lat praktykuje w dziedzinie medycyny estetycznej. Ceni naturalny wygląd – uważa, że sztuką jest działać tak, aby efekt był atrakcyjny, ale równie ważne jest, aby pacjent pozostał sobą.

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!

X