Lekarze i eksperci - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Lekarze i eksperci

Lekarze i eksperci

W Klinice La Perla pracują eksperci posiadający dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii, ginekologii estetycznej i anestezjologii. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, ma zaproponowany skuteczny, kompleksowy program leczenia, którego efektem jest poprawa wyglądu i odmłodzenie.

Etyka lekarska i pasja wykonywania zawodu lekarza jest priorytetem naszego personelu. Dodatkowo Klinika La Perla oferuje konsultacje z takimi specjalistami jak dietetyk bądź psychoterapeuta dla osób potrzebujących dodatkowego wsparcia osiągnięciu swoich celów, do dyspozycji pozostaje także profesjonalny trener personalny.

dr Ewa Groszek

Specjalizacja medycyna estetyczna
Dostępność KLP Warszawa

BIOGRAM

Ukończyła kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W trakcie studiów medycznych obroniła tytuł licencjata na kierunku biologia na Uniwersytecie Warszawskim. Po otrzymaniu dyplomu rozpoczęła specjalizację z Otorynolaryngologii w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu, gdzie nadal praktykuje. Egzamin specjalizacyjny z Otorynoloryngologii zdała z najlepszym wynikiem w danej sesji. Ukończyła podyplomową szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Odbyła wiele kursów z zakresu Medycyny Estetycznej. W swojej pracy najbardziej ceni naturalny efekt oraz bezpieczeństwo Pacjenta. Medycyna Estetyczna jest jej pasją, którą próbuje zarażać innych propagując prawidłowe podejście do estetyki.

Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

 

 

dr Natalia Iszczuk

Specjalizacja medycyna estetyczna
Dostępność KLP Lubin, KLP Bolesławiec, KLP Poznań, KLP Nowy Sącz

BIOGRAM

Lekarz anestezjolog. Studia medyczne ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Winnicy. Wieloletnią praktykę lekarską zdobywała w Szpitalu Obwodowym w Żytomierzu. Jest lekarzem nieustannie rozwijającym swoje umiejętności i wiedzę. Doskonale orientuje się w obszarze medycyny estetycznej, oferując kompleksowe podejście do zdrowia i urody pacjenta. Jej praktyka obejmuje szeroki zakres zabiegów, w tym mezoterapię, zabiegi z wykorzystaniem biostymulatorów, terapię osoczem bogatopłytkowym, komórki macierzyste oraz wypełniacze. Dzięki jej profesjonalizmowi i empatycznemu podejściu pacjenci czują się komfortowo i pewnie podczas każdej wizyty.

Kieruje się przesłaniem – „zdrowie – ono zawsze jest piękne”.

Prywatnie lubi uprawiać sport, historię i fotografię

 

Dr Anna Zabłocka

Specjalizacja medycyna estetyczna
Dostępność KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

Lekarka rehabilitacji medycznej. Studia medyczne ukończyła na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Kontynuowała kształcenie podyplomowe w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku Medycyna estetyczna i kosmetologia lekarska.

Przez wiele lat praktyki doskonaliła precyzję podawania toksyny botulinowej w zabiegach medycznych i estetycznych. U swoich pacjentek stawia na profilaktykę starzenia, naturalne efekty i zabiegi anti-aging, tak aby pacjentki czuły się pewnie i pięknie. 

Prywatnie jest pasjonatką zdrowego stylu życia i sportu.

Dr Kamilla Czwojda

Specjalizacja medycyna estetyczna
Dostępność KLP Poznań

BIOGRAM

Lekarz medycyny estetycznej, członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging
Swoją wiedzę zdobywała w renomowanej Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie, pod kierunkiem dr Andrzeja Ignaciuka, pioniera tej nowej gałęzi medycyny i autora pierwszego podręcznika do medycyny estetycznej w Polsce, jednego z najbardziej znanych lekarzy medycyny estetycznej na świecie oraz uczestnicząc w licznych szkoleniach, pozwalających utrwalać, jak i poszerzać nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej.
W codziennej praktyce zajmuje się również medycyną rodzinną, której znajomość jest podstawą dbania o całokształt zdrowia fizycznego i punktem wyjścia do zapewnienia wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry.
Dr Kamilla łączy zdrowie z utrzymaniem atrakcyjności zewnętrznej, która jest ważnym elementem życia, warunkującym dobrostan psychiczny i fizyczny.

dr Urszula Łapińska

Specjalizacja medycyna estetyczna
Dostępność KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu,oraz studiów podyplomowych na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Stale poszerza swoją wiedzę na wielu kursach praktycznych, oraz sympozjach naukowych. Członek Polskiego towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Szczególnie interesuje się metodami profilaktyki starzenia się skóry, odbudowy utraconej objętości, wolumetrii i modelowania ust. Jej zabiegi charakteryzuje wysoka estetyka i naturalność.

dr Adrian Skoczylas

Specjalizacja medycyna estetyczna
Dostępność KLP Łowicka, KLP Wilcza, KLP Klif, KLP Bolesławiec, KLP Kraków, KLP Lubin

BIOGRAM

Absolwent wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku Medycyna Estetyczna. Stale podnosi swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do problemu pacjenta. Stawia na zdrowy i naturalnym wygląd, skupiając szczególną uwagę na zabiegach regeneracyjnych i anty-aging.  Dla doktora zawsze najważniejsze jest bezpieczeństwo pacjenta.

Prywatnie miłośnik podróży.

 

dr n. med. Iwona Gołębiowska

Specjalizacja medycyna estetyczna
Dostępność KLP Kraków, KLP Wilcza, KLP Nowy Sącz

BIOGRAM

Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie, Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej  absolwentka studiów Kosmetologia – Medycyna estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Członek PTMEiA, jak również nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje uczestnik wielu kongresów, sympozjów i szkoleń krajowych i zagranicznych.

Szkoleniowiec dla lekarzy w warszawskiej Aestetic Medic Training, ekspert i szkoleniowiec firmy Swiselle, szkoleniowiec firmy Aesthetic Concept.

W swojej pracy przekazuje pacjentom ideę, że Medycyna estetyczna nie jest po to, aby nas zmieniać, ale by prowadzić dialog z czasem i zatrzymać go w tej rozmowie na dłuższy czas, poprawiać niektóre “błędy młodości”, przybliżać własny ideał piękna i przede wszystkim, by spełniać marzenia.

ŚWIADOME PIĘKNO współtworzy z Pacjentami poprzez: relację, poznawanie siebie, zaufanie, odpowiednio dużo poświęconego wzajemnie czasu, dążenie do profesjonalizmu w zakresie Medycyny Estetycznej, a wreszcie właściwie ułożone plany zabiegowe, aby osiągnąć maksymalnie naturalny efekt.

 

dr n. med. Przemysław Szałański

Specjalizacja medycyna estetyczna, chirurgia
Dostępność KLP Łowicka, KLP Poznań, KLP Bolesławiec, KLP Rzeszów, KLP Lubin, KLP Klif

BIOGRAM

Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2011 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych, posiada specjalizacje w dziedzinie chirurgii ogólnej i kardiochirurgii.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w II Klinice Kardiochirurgii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Klinicznym Oddziale Kardiochirurgii CSK MSWiA w Warszawie oraz od 2003 roku w Klinice Kardiochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W 2011 roku obronił pracę doktorską na temat pomostowania tętnic wieńcowych. W obszarze jego zainteresowań jest przede wszystkim kardiochirurgia małoinwazyjna oraz rekonstrukcyjna z zastosowaniem komórek macierzystych. Naprawa zastawek serca i implantacja nowej generacji protez – zastawek serca ulegających przekształceniu w tkanki własne pacjenta i niewymagających przyjmowania leków antykoagulacyjnych jest tematem jego wielu publikacji, prezentacji i wystąpień na polskich i międzynarodowych konferencjach kardiochirurgicznych.

Dr n.med. Przemysław Szałański wykonuje zabiegi chirurgiczne nie tylko w obszarze klatki piersiowej. Na swoim koncie ma liczne operacje abdominoplastyki i liposukcji często połączone z transferem tłuszczu do wybranych przez pacjenta części ciała, w tym piersi lub pośladków. Z chirurgiczną precyzją i ogromnym wyczuciem estetyki pomaga w korekcie i modelowaniu kobiecych i męskich kształtów.

Od wielu lat zajmuje się również medycyną regeneracyjną i estetyczną, skupiając swoją uwagę m.in. na implantacji komórek macierzystych oraz zastosowaniu macierzy bezkomórkowych w regeneracji tkanek i narządów. Wspiera pacjentów, u których po zabiegach chirurgicznych występują powikłania gojenia ran skóry i szkieletu kostnego klatki piersiowej. Ponadto, wykonuje także pełen zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Dzięki połączeniu dwóch pasji – zamiłowania do piękna i precyzji chirurga, odnosi sukcesy nie tylko w medycynie. Jego obecne pasje sportowe skupiają się wokół sportów związanych z wodą, głównie kajakarstwa morskiego.

dr Marek Ciesiński

Specjalizacja chirurgia plastyczna
Dostępność KLP Łowicka

BIOGRAM

dr Marek Ciesiński

 

Specjalista chirurgii plastycznej, dyplom lekarza uzyskał w 1989 roku na Akademii Medycznej w Krakowie. Po uzyskaniu specjalizacji I st. z Chirurgii Ogólnej swoje doświadczenie w zakresie Chirurgii Plastycznej zdobywał w Klinice Chirurgii Szczękowo Twarzowej CM Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, oraz w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej prof. Stanisława Bartkowskiego.

Specjalizacja pod kierunkiem prof. Piotra Wójcickiego w najstarszym i najlepszym w Polsce ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce w Polanicy Zdroju.

Udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach w zakresie chirurgii plastycznej prowadzonych pod kierunkiem takich sław chirurgii plastycznej jak: James William Futrell, Malcolm Alan Lesavoy, Hubertus Tilcorn, Rafael de la Plaza, Ewaldo de Souza Pinto, Hilton Becker, Thomas D.Rees, Joseph McCarthy.

Praktyka w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Meksyku, Brazylii,  Niemczech, Szwecji, Holandii i w Stanach Zjednoczonych. Zatrudnienie w charakterze lekarza specjalisty w Oddziale Chirurgii Plastycznej I Rekonstrukcyjnej Szpitala w Vejle-największym ośrodku chirurgii piersi w Danii.

Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Jest specjalistą w takich zabiegach jak: liposukcja, korekcje nosa, uszu, piersi, abdominoplastyka, lifting twarzy, lifting uda, implanty łydek, plastyka powiek.

Dr Kinga Godzic

Specjalizacja Medycyna estetyczna
Dostępność KLP Warszawa, KLP SPA Kraków, KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

Doktor Kinga jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Odbyła wiele prestiżowych kursów z zakresu medycyny estetycznej. Ceni sobie możliwości jakie daje medycyna estetyczna oparta na kwasie hialuronowym. Praktykuje holistyczne podejście do pacjenta, mając świadomość jak wiele czynników wpływa na finalny wygląd twarzy. Stara się przywracać to, co z czasem natura odbiera, nie zmieniając przy tym diametralnie rysów twarzy. Dba o przywrócenie symetrii i proporcji diagnozując przyczynę. Czas wolny spędza na długich spacerach najchętniej nad polskim morzem.

dr Agata Bełżecka

Specjalizacja okulistyczna chirurgia plastyczna
Dostępność KLP Klif, KLP Łowicka

BIOGRAM

Dr Agata ukończyła studia medyczne w Warszawie na Akademii Medycznej. W czasie studiów odbyła dwa staże zagraniczne w Paryżu w szpitalach: Bichat i Hotel Dieu, a po studiach pracowała w Katedrze i Klinice Okulistyki Akademii Medycznej w Warszawie pod okiem prof. Szaflika. Odbyła również staż w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, oraz liczne kursy praktyczne i szkolenia z dziedziny chirurgii okuloplastycznej, chirurgii zaćmy, jaskry oraz urazów gałki ocznej. Od 2018 jest Zastępcą Ordynatora Oddziału Okulistycznego w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie.

W zakresie okulistycznej chirurgia plastycznej zajmuje się takimi zabiegami, jak: operacje zwiotczenia powiek górnych, usuwanie zmian powiek, przywrócenie prawidłowej funkcji powiek w przypadkach podwijania lub odwijania powiek, itp. W czasie wolnym preferuje długie spacery, gotowanie oraz czytanie książek. Jest właścicielką dwóch kotów syberyjskich.

Dr Marta Dusza – Szreniawa

Specjalizacja Lekarz medycyny estetycznej
Dostępność SPA Lake Hill, KLP Bolesławiec

BIOGRAM

Dr Marta Dusza – Szreniawa – Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej oraz podyplomowych studiów dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, również w Katowicach.

Od ponad 15 lat praktykuje w dziedzinie medycyny estetycznej. Ceni naturalny wygląd – uważa, że sztuką jest działać tak, aby efekt był atrakcyjny, ale równie ważne jest, aby pacjent pozostał sobą.

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!