Krągłości na lato - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Krągłości na lato

Wydawałoby się, że marzeniem naszym jest, aby być smukłym i szczupłym, jednak w ostatnich latach kanon urody się zmienia! Wiotka sylwetka, modelki bez kształtnych ud, pośladków czy piersi odchodzą do lamusa, a do kanonu urody wchodzą Kardiaszanki – seksowne dziewczyny o wąskiej talii, ale na pewno nie szczupłe. Ten tym urody ma bardzo wydatne pośladki, piersi i okrągłe, mocno zarysowane uda. Na tle mody z początku XXI wieku wydają się być wręcz masywne.

Latynoska uroda w Europie

Czy uroda kobiet z Południowej Ameryki może być osiągalna dla Europejskich blondynek o bladej cerze, jasnych włosach, wąskich biodrach i drobnych piersiach?

Trudno znaleźć w naszej części świata kobiety o wystających, dużych i zarysowanych pośladkach, nawet wyćwiczone ciała zachowują proporcje mieszkanek naszej części globu i nie przypominają ognistych amerykanek z południa.

Jednak okazuje się, że ten typ urody zaczyna być bardzo modny na naszym kontynencie. Dlatego mieszkańcom Europy z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która w szybki i prosty oraz stosunkowo mało inwazyjny sposób pomaga zaokrąglić kształty, powiększyć pośladki, piersi i wysmuklić talię.

Liposukcja

Najprostszym, a zarazem najszybszym sposobem jest liposukcja. Pozwala ona usunąć niechciany tłuszcz z brzucha i boczków. Następnie ten sam tłuszcz odpowiednio odwirowany i wzbogacony o komórki macierzyste umieszczamy za pomocą lipotransferu w piersiach i pośladkach, uzyskując pożądany efekt smukłej talii i krągłości klepsydry. Zabieg ten wymaga jednak rekonwalescencji. Około 3 tygodni nosi się tzw. ubranko uciskowe, unika wysiłku fizycznego, a skutki operacji są odczuwalne około 7 dni. Liposukcja odbywa się w znieczuleniu miejscowym w obecności chirurga i anestezjologa. Pacjent przed zabiegiem nie może jeść i pić, a po zabiegu przez kilka godzin pozostaje w klinice, gdzie dochodzi do siebie.

Powiększanie pośladków i piersi

Inaczej wygląda sytuacja, kiedy zamiast własnego tłuszczu wykorzystujemy kwas hialuronowy usieciowany w ampułkach po 10 ml produktu. Specjalnie do ciała przygotowane wypełniacze Soft i Hard podaje się w celu powiększenia pośladków i poprawy kształtu nóg. Sam zabieg jest krótki oraz nie wymaga rekonwalescencji. Można go wykonać w asyście anestezjologa, ale nie ma takiej potrzeby. Pacjent kolejnego dnia powraca do normalnych czynności lub jedzie na wakacje i cieszy się pięknymi, nowymi i seksownymi kształtami ciała. Zabieg powtarza się maksymalnie co roku, za każdym kolejnym razem podając maksymalnie połowę preparatu co w ubiegłym roku w celu utrzymania tego samego efektu. Jeśli pacjentka ma takie życzenie, ilość preparatu można zwiększyć.

Co jest ważne? Te dwie techniki można łączyć! Poprawianie kształtów własnym tłuszczem i kwasem hialuronowym – w przypadku pośladków. Należy jednak pamiętać, iż piersi powiększamy tylko metodą przeszczepu własnego tłuszczu lub za pomocą implantów.

Sposobem na to, aby implanty wyglądały naturalnie jest zabieg hybrydowy, czyli podczas jednego zabiegu wszczepiane są przez chirurga zarówno implanty, jak i własny tłuszcz. Dzięki temu efekt zabiegu jest bardzo naturalny, a piersi bardziej wyraziste.

Jesteś zainteresowana którymś z tych zabiegów? Sprawdź koniecznie aktualne promocje w Klinice La Perla:

 

I zachwycaj okrągłymi kształtami!

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!