HOT ZABIEG – KRĄGŁE KSZTAŁTY NA LATO - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

HOT ZABIEG – KRĄGŁE KSZTAŁTY NA LATO

ABSOLUTNY HIT W KLINIKACH LA PERLA!

Krągłe i jędrne pośladki to niewątpliwie jeden z najbardziej pożądanych i skupiających uwagę atrybutów kobiecości. Według ostatnich badań aż 80% zapytanych kobiet przyznało, że nie jest zadowolone z wyglądu tej części swojego ciała.

Świat medycyny estetycznej, jak zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i proponuje rozwiązanie idealne dla niejednej pupy. Zabieg powiększania pośladków nie tylko zyskuje na popularności, ale ma szanse stać się przebojem tego lata.

Czas na bikini

Dlaczego niektóre kobiety decydują się na powiększenie pośladków, podczas gdy pozostałe walczą z niechcianymi centymetrami?

Niestety natura nie zawsze okazuje się do końca sprawiedliwa. Wiele kobiet, pomimo ciężkich ćwiczeń na siłowni oraz diety, nie jest w stanie osiągnąć wymarzonej, odstającej, jędrnej i kształtnej pupy. Takie krągłości to niewątpliwie istotny symbol kobiecości, dający dużo pewności siebie i seksapilu. Nie od dziś też wiadomo, że kobieta najpiękniejsza to ta, która w pełni akceptuje siebie oraz swoje ciało. Ale tego lata nie musisz się niczego wstydzić!

Piękne pośladki – szybkie i bezpieczne modelowanie

Modelowanie wybranych partii ciała z wykorzystaniem preparatów na bazie kwasu hialuronowego już nie zaskakuje. Wypełniacze dedykowane do większych partii ciała przebojem wkraczają do gabinetów medycyny estetycznej. Wybierając wysokiej jakości produkt oraz doświadczonego lekarza można bezpiecznie poddać się zabiegowi powiększenia pośladków.

Sprawdź koniecznie promocję -> Nowość! Powiększanie pośladków!

Preparat do powiększania pośladków wypełniacze S oraz H, czyli jednofazowy żel złożony z usieciowanych mikrosfer z technologią MLC okazuje się być absolutnym odkryciem. Jego główny składnik – kwas hialuronowy, nie bez powodu nazywany jest królem kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Poza szeroką gamą niezwykłych właściwości jest w 100% bezpieczny dla organizmu.

W preparacie wypełniacza kwas hialuronowy cechuje niesamowicie wysoki stopień usieciowania. Dzięki temu zachowuje się w tkankach naprawdę długo. Zabieg pozwala utrzymać krągłości w zależności od dawki przez jeden lub dwa letnie sezony. Przy corocznych uzupełnieniach niewielką wtedy ilością preparatu krągłości pozostają na naprawdę długo.

Na czym polega zabieg powiększania pośladków wypełniaczem?

Zgodnie z fizjologią ludzkiego ciała wraz z upływem czasu obserwowany jest spadek stężenia kwasu hialuronowego w skórze. To znaczy, że stopniowo ulega on rozkładowi. Mimo to, dzięki szczególnie opatentowanym składnikom wypełniacza proces ten jest znacznie opóźniony i możemy cieszyć się efektem aż przez dwa lata. Po tym okresie można zdecydować się na uzupełnienie wypełnienia.

Sam zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Lekarz, za pomocą kaniul, podaje żelowy preparat, na odpowiednią głębokość. Dzięki tak małej ingerencji pacjentka jest w stanie powrócić do normalnego funkcjonowania już następnego dnia po zabiegu. Dodatkowo nie musi ona zmagać się z żadnymi dolegliwościami pooperacyjnymi, a jedynie cieszyć się z efektu pełnej i kształtnej pupy. Poza zwiększeniem objętości pośladków substancje zawarte w wypełniaczu dodatkowo poprawiają jakość oraz napięcie skóry. Dzięki temu można liczyć nie tylko na nowy kształt czy rozmiar, ale także znaczące ujędrnienie i sprężystość tej partii ciała.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg powiększenia pośladków?

Jeżeli zmagasz się z jakimkolwiek defektem w wyglądzie swoich pośladków bądź najzwyczajniej w świecie pragniesz, aby nowo kupione jeansy nareszcie dobrze na Tobie leżały, ten zabieg okaże się rozwiązaniem licznych problemów. Często celem jest nie samo zwiększenie objętości, a pozbycie się tzw. płaskiej pupy i nadanie optymalnego krągłego kształtu, który poruszy zmysły.

Wskazania do zabiegu powiększenia pośladków

  • słabo rozwinięte mięśnie pośladkowe
  • asymetria pośladków
  • „męska” budowa ciała u kobiet
  • wąskie biodra, brak zarysowanej linii pośladków
  • płaskie/obwisłe pośladki
  • utrata jędrności skóry pośladków
  • małe pośladki
  • mało uniesione pośladki
  • gwałtowna utrata wagi

Metody powiększania pośladków – bezpieczeństwo i rekonwalescencja

Wypełniacz

Niewątpliwie najbezpieczniejszą z obecnie dostępnych metod powiększania pośladków stanowi podanie odpowiedniej jakości wypełniaczy, przez wykwalifikowanego lekarza specjalistę. Preparaty te stanowią połączenie związków naturalnie występujących w naszym organizmie, a proces rekonwalescencji ogranicza się zaledwie do paru godzin. Dzięki temu nie ogranicza nas wykonywany zawód, wiek, płeć czy chociażby spontaniczny wyjazd na wakacje.

Sam zabieg jest na tyle bezpieczny i mało inwazyjny, że nie wymaga wcześniejszych badań, ani rekonwalescencji. Niekiedy może wystąpić niewielki obrzęk miejscowy, który utrzymuje się nie dłużej niż 2 dni. Końcowy efekt zabiegu natomiast cieszy pacjentkę od razu. Już po kilku dniach efekty można zaprezentować, zakładając bardzo modne teraz bikini.

Lipotransfer, czyli zabieg hybrydowy

„A gdyby można tak było uciąć parę centymetrów tutaj i dodać je o tam”, brzmi jak rozwiązanie idealne dla wszystkich osób zmagających się z niechcianą tkanką tłuszczową zlokalizowaną w tzw. miejscach problematycznych w konkretnych partiach ciała. Niestety często dodatkowe kilogramy odkładają się w miejscach, które zdecydowanie nie wpisują się w kanon naszej wymarzonej sylwetki.

Tłuszcz to nic innego jak naturalny wypełniacz naszego ciała, dlaczego więc nie wykorzystać jego właściwości w nieco bardziej użyteczny i zadowalający sposób? Lipotransfer to nic innego jak „przetransportowanie” nadmiaru tkanki tłuszczowej z innych partii naszego ciała do pośladków. Taki zabieg składa się z dwóch etapów:
Pierwszy to Liposukcja, podczas której lekarz pobiera tkankę tłuszczową z obszaru, który pragniemy wyszczuplić. Najczęściej jest to brzuch, boczki, uda bądź talia. Odpowiednio przefiltrowany tłuszcz jest od razu gotowy do przeniesienia do naszych pośladków.

Drugi to podanie tłuszczu za pomocą kaniul poprzez niewielkie otwory w skórze.

Efekt zabiegu jest trwały, ale około 30% tłuszczu przeszczepionego wchłonie się do 3 tygodni po zabiegu. Aby zminimalizować ten proces, warto wzbogacić przeszczepiony tłuszcz o komórki macierzyste, co prawda koszt procedury jest większy, ale trwałość i efekt są tego warte. Zabieg transferu tłuszczu możemy powtarzać, nie ma tu żadnych ograniczeń, tylko aby starczyło tłuszczu do pobrania… Lipotransfer pozwala na uzyskanie pięknych kształtów przy stosunkowo krótkim tygodniowym okresie rekonwalescencji.

Implanty pośladków – metoda alternatywna powiększania pośladków

Powiększanie pośladków za pomocą odpowiednich implantów jest zabiegiem bardzo inwazyjnym i niestety często niosącym ze sobą sporą ilość powikłań. Podczas długiego okresu rekonwalescencji czasem dochodzi do infekcji lub krwawień. Aby zapobiec przemieszczaniu implantu, przez dłuższy czas po operacji pacjentka nie powinna siadać. W praktyce jest to bardzo trudne i wiele osób nie jest w stanie dostosować się do zaleceń.

Dodatkowo nie każdy może poddać się temu zabiegowi. Niezbędne jest wykluczenie długiej listy przeciwwskazań oraz wykonanie szeregu badań laboratoryjnych. Biorąc pod uwagę niezwykle szybki rozwój chirurgii plastycznej, należy się spodziewać, że wkrótce pojawią się nowe implanty i sposoby implantacji. Obecnie jest to zabieg dla szczególnie zdeterminowanych i nie polecamy go naszym Klientom. Marzenie o kształtnej pupie można spełnić prosto i bardzo bezpiecznie korzystając z wysokiej jakości preparatów wypełniających na bazie kwasu hialuronowego.

Podsumowując, warto podkreślić, że:
– bikini w tym sezonie może wyglądać na Tobie fantastycznie
– o tych kształtach z pewnością marzyć będą inni
– hot zabieg teraz w super cenie tylko w letniej promocji w Klinikach La Perla

Sprawdź koniecznie promocję -> Nowość! Powiększanie pośladków!

Jeżeli marzysz o pełnych i kształtnych pośladkach, a przed tą decyzją wciąż powstrzymują Cię jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy na konsultacje z chirurgiem plastycznym w Klinikach La Perla! Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!