Hity medycyny estetycznej na 2019 - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Hity medycyny estetycznej na 2019

Wielką popularnością zawsze cieszą się zabiegi dające szybkie i naturalne efekty. Nasze pacjentki to kobiety aktywne zawodowo, które nie mają zbyt wiele czasu, ale chcą wyglądać atrakcyjnie i przez to czuć się dobrze. Szukają zabiegów, które dadzą naturalne efekty, nie będą wymagały długotrwałej rekonwalescencji i nie będą zdradzały, że „coś było robione”. Dlatego popularnością w 2019 r. będą nadal się cieszyły zabiegi stymulujące skórę, z zastosowaniem HIFU, nowoczesne technologie hi-tech. W takich zabiegach jest ogromny potencjał!

Co nowego się pojawiło?

Nie tak dawno zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszych klinik zabieg Indiba Deep Care. Jest to nowoczesna technologia, znana już wcześniej z medycyny regeneracyjnej, a teraz zyskała także zastosowanie w procedurach estetycznych. Jest to zdecydowanie nasz numer jeden! Klienci doceniają go za szybkie i trwałe efekty, a jego zakres działania jest niezwykle szeroki – od poprawy owalu twarzy i wyglądu oczu po wymodelowanie sylwetki oraz ujędrnienie i zagęszczenie skóry. Także cellulit i rozstępy nie mają z nim szans. Co ciekawe zabieg ten, w odróżnieniu od niektórych procedur, umożliwia wszechstronne zastosowanie w terapiach kosmetologicznych u pacjentów, którzy do tej pory nie mogli korzystać z podobnych metod – choroby autoimmunologiczne nie stanowią w jego przypadku żadnego przeciwskazania.

Jakie zabiegi będą teraz najpopularniejsze?

Na to pytanie można odpowiedzieć w dwojaki sposób. Przede wszystkim popularność zabiegów kształtują z jednej strony trendy na rynku i styl życia, a z drugiej aktualne pory roku. Chcemy wyglądać i czuć się atrakcyjnie, jednak nie zawsze mamy na to czas. Dlatego powodzeniem cieszą się technologie, które będą odpowiadać na zapotrzebowanie – pięknego wyglądu w jak najkrótszym czasie. Z drugiej strony popularność zabiegów ściśle wiąże się konkretnymi porami roku. Nadchodzący sezon wiosenny będzie, jak co roku, obfitował w wizyty związane z modelowaniem i ujędrnianiem ciała oraz usuwaniem cellulitu. Dlatego niesłabnącym powodzeniem w modelowaniu sylwetki cieszy się znany od lat zabieg Icoone, odznaczony najbardziej prestiżowym certyfikatem FDA, który potwierdza jego bezpieczeństwo i najwyższą jakość. Zabieg ten umożliwia najbardziej precyzyjną walkę z cellulitem i luźną skórą, głęboko zlokalizowanym tłuszczem i objawami starzenia się skóry. Jego niesłabnąca popularność ma udowodnienie w efektach – Icoone to absolutny hit wśród pacjentek we wszystkich naszych placówkach!

Czy pojawiły się ulepszenia w do tej pory znanych zabiegach?

Absolutną rewelacją już od wielu sezonów jest najnowsza wersja Icoone, czyli Icoone Laser, który łączy technologię nie tylko wielowymiarowego masażu podciśnieniowego, ale również energię lasera zwalczającego komórki tłuszczowe i światła LED, zwiększającego produkcję kolagenu i elastyny. Możemy w ten sposób uzyskiwać jeszcze lepsze efekty zabiegowe. Icoone Laser stymuluje skórę jeszcze skuteczniej niż sam masaż podciśnieniowy. Ta dodatkowa stymulacja skóry, sprawia, że procedura jest jeszcze dokładniejsza, działamy na każdy milimetr skóry.

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!