EWA KASPRZYK i MAŁGORZATA BERNATOWICZ – matka i córka pod opieką Kaliny i technologii FocusWave! - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

EWA KASPRZYK i MAŁGORZATA BERNATOWICZ – matka i córka pod opieką Kaliny i technologii FocusWave!

Ewa Kasprzyk – jedna z najlepszych, polskich aktorek komediowych i jej córka Małgorzata Bernatowicz – piosenkarka znana pod pseudonimem Carmell i nazywana “polską Adele”, autorka tekstów, finalistka programu Must Be the Music, uczestniczka The Voice of Poland i preselekcji do Eurowizji 2017. Obie chcą być piękne i szczupłe, a pomaga im w tym… technologia FocusWave, który najlepiej wie, jak zadbać o “boskie ciało”.

Obie Panie poddają się obecnie serii zabiegów z użyciem technologii FocusWave, nowości w Klinice La Perla! To wyjątkowy sprzęt, który wiosną na rynek sprowadziła Kalina Ben Sira. Wywodzi się z rehabilitacji i za pomocą 2 rodzajów fal: jednej uderzeniowej, drugiej dźwiękowej – skoncentrowanej (PO RAZ PIERWSZY NA POLSKIM RYNKU TO JEST WŁAŚNIE TECHNOLOGIA FOCUSWAVE)  działa doskonale na tkankę tłuszczową, ale wspomaga też redukcję cellulitu. Ta metoda polega na zastosowaniu fal akustycznych o wysokiej energii i natężeniu, według ściśle określonego schematu, które usuwają na stałe tkankę tłuszczową poprzez trwałą redukcję uszkadzanych  komórek tłuszczowych, wydalanych z organizmu w procesie apoptozy. Fale dźwiękowe  stymulują również tkankę podskórną, pobudzając procesy metaboliczne i poprawiając mikrokrążenie, a tym samym zagęszczają, liftingują skórę ciała. Efekty technologii FocusWave to redukcja tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodów ciała, likwidacja cellulitu, drenaż limfatyczny oraz redukcja obrzęków, lifting skóry, a także stymulacja regeneracji tkanek i likwidacja stanów zapalnych.

Ewa Kasprzyk udowadnia, że bez względu na wiek można być szczęśliwą i spełnioną kobietą. Aktorka jest obecnie w związku z zakochanym w niej mężczyzną, jest też czułą matką dla swojej córki Małgorzaty Bernatowicz. Do pełni szczęścia brakowało jej tylko opieki Kaliny i technologii FocusWave!

Zgubienie wagi ma pozytywny wpływ na cały organizm i poprawia wygląd sylwetki, dlatego obie panie i matka i córka postanowiły dopracować swój wygląd i zaufały Klinice La Perla tak, jak Natasza Urbańska, Małgorzata Potocka czy Weronika Rosati, które bywają tam regularnie.

Wszystkie kobiety pragną być piękne, wciąż wymaga się tego też od tych, które są „na widoku publicznym”. Ale czasy się zmieniają. Kobiety już nie robią tego na pokaz, ale dla siebie! Zwłaszcza że dbanie o siebie wiąże się też ze zdrowiem psychicznym i fizycznym.

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na konsultację w Klinice La Perla!

Zapisz się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

 

Zadzwoń +48 784 066 278

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!