DUAL LIFT - podwójna moc rewitalizacji - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

DUAL LIFT – podwójna moc rewitalizacji

Dual Lift -40% taniej! Sprawdź promocję: https://klinikalaperla.pl/promocje/dual-lift/ 

Znalezienie mało inwazyjnego zabiegu, który natychmiast przynosi spektakularne i długotrwałe efekty to prawdziwe wyzwanie. Dla zabieganych, ale pragnących pięknie wyglądać kobiet mamy idealne rozwiązanie. Opracowany w Klinikach La Perla zabieg Dual Lift ma działanie silnie liftingujące i choć w ofercie jest od niespełna roku, już zyskał uznanie  w gronie naszych stałych klientek.

Innowacja w Klinikach La Perla

Podwójna moc rewitalizacji opiera się na jednoczesnym wykorzystaniu preparatów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego i hydroxyapatytu wapnia. Innowacją jest też unikalna metoda połączenia i podania aż 5 ml substancji aktywnych! Specjalny protokół zabiegowy dotyczy wykorzystania zaawansowanych technik iniekcji. Warto podkreślić, że w Klinikach La Perla stosowane są tylko wysokiej jakości preparaty do medycyny estetycznej, a procedury zabiegowe wykonywane są wyłącznie przez doświadczonych specjalistów – dyplomowanych lekarzy medycyny estetycznej.

Długotrwały efekt zabiegu 

Pierwsze efekty Dual Lift są widoczne natychmiast po wykonaniu. Następnie po około 3 miesiącach uaktywniają się kolejne składniki i następuje drugi etap procesu przebudowy skóry. Hydroxyapatyt występuje tu w roli stymulatora tkankowego i wzmacnia oraz przyspiesza zachodzące procesy regeneracyjne. Dzięki zdecydowanemu zagęszczeniu skóry efekty zabiegu utrzymują się ponad rok.

Dual Lift sprawia, że skóra staje się napięta i odświeżona, znikają drobne oznaki starzenia. Dzięki uzupełnieniu znikających objętości możliwe jest wymodelowanie owalu twarzy. Zabieg doskonale odmładza twarz, szyję, brzuch, ramiona czy kolana. Jest szczególnie rekomendowany i jako jeden z nielicznych skutecznych napinających skórę na przedramionach poprzez likwidację tzw. pelikanów.

Zabieg nie tylko dla kobiet

Czy warto go polecić mężczyźnie? Jak najbardziej. To zazwyczaj panowie oczekują szybkich i spektakularnych efektów i nie są skłonni poświęcać zbyt wiele czasu własnej urodzie. Wyraźne odmłodzenie skóry bez specjalnego wysiłku to rozwiązanie idealne. Dual Lift to innowacyjny zabieg liftingujący i zagęszczający skórę, którego efekty utrzymują się ponad rok. Zapraszamy do wszystkich  Klinik La Perla na zabieg Dual Lift.

Dowiedz się więcej: https://klinikalaperla.pl/zabiegi/dual-lift/ I koniecznie skorzystaj z promocji https://klinikalaperla.pl/promocje/dual-lift/

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!