Dla firm - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Dla firm

Kliniki La Perla to sieć prestiżowych klinik urody, oferujących usługi i zabiegi najwyższej jakości. Znajdziesz u nas najbogatszą i najbardziej kompleksową ofertę – od medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, poprzez kosmetologię hi-tech, laseroterapię, aż po autorskie rytuały SPA!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę spotkań biznesowych i grup konferencyjnych.

Spotkania VIP

Kameralne spotkania w luksusowych VIP ROOM-ach, których organizacją zajmiemy się w indywidualny sposób, by zapewnić pełen komfort i zadowolenie Twoich gości. Podczas spotkań można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i SPA oraz konsultacji z zakresu medycyny estetycznej. Na Państwa życzenie zorganizujemy także wyśmienity catering czy degustację wina.

Oferta konferencyjna SPA

Oferujemy menu specjalne wybranych zabiegów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach dla grup konferencyjnych. Wśród zabiegów dostępne jest SPA dla twarzy i ciała oraz masaże. (szczegóły oferty dostępne w załączniku)

Karta prezentowa

Wyjątkowa i elegancka forma podarunkowa, upoważniająca do skorzystania z konkretnych zabiegów lub na dowolną kwotę do wykorzystania w Klinikach La Perla. Karta prezentowa upoważnia także do bezpłatnej konsultacji lekarskiej oraz kosmetologicznej.

Kosmetyki Beauty Box by Klinika La Perla

Podaruj swoim pracownikom lub kontrahentom pielęgnację inspirowaną medycyną estetyczną. Kosmetyki Beauty Box to zawsze trafiony prezent!

Promocje specjalne dla firm

Twoi pracownicy chcieliby skorzystać z naszego bogatego menu zabiegowego? Podchodzimy do naszych klientów bardzo indywidualnie i z przyjemnością udzielimy bezpłatnych, fachowych konsultacji oraz przygotujemy atrakcyjną ofertę cenową wyłącznie dla pracowników Twojej firmy.

Eventy zewnętrzne

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów i zaproś nas na Twój event. Z przyjemnością udzielimy fachowych porad dotyczących zdrowia, urody i szeroko pojętej pielęgnacji. Dodatkowo posiadamy w ofercie zabiegi, które możemy wykonać poza naszymi klinikami.

Placówki

Jesteśmy w aż 10 miastach w Polsce! Wybierz najbardziej dogodną dla siebie lokalizację.

Nałęczów

Nałęczów

Warszawa

Klif
Łowicka
SPA Warszawa
Wilcza

Kraków

Kraków

Rzeszów

SPA Rzeszów

Bolesławiec

Bolesławiec

Nowy Sącz

Nowy Sącz

Lubin

Lubin

Żubrówka

SPA Żubrówka

Poznań

Poznań

telefon:

e-mail:

godziny otwarcia:

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!