Depilacja laserowa – obalamy mity! - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Depilacja laserowa – obalamy mity!

Co myślisz o tym, by pozbyć się niechcianego owłosienia raz na zawsze i cieszyć się gładką skórą przez okrągły rok? Teraz to możliwe! Szybsze, skuteczniejsze i tańsze niż się spodziewasz. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii możesz błyskawicznie i bez bólu zredukować owłosienie już podczas 4-6 zabiegów. Depilacja laserowa – cena oraz za i przeciw:

Przypomnij sobie, ile razy zdarzyło Ci się narzekać na podrażnioną skórę po goleniu lub wrastające włoski po depilacji. Zaczerwienienia, zacięcia i bolące krostki. Szczegóły, a potrafią oszpecić nawet najlepiej wyrzeźbione nogi na świecie. A co ze skórą po goleniu w delikatniejszych miejscach, jak pachy i bikini? Na ogół przeżywa prawdziwy koszmar. Dlatego pozwól jej odetchnąć już na zawsze korzystając z depilacji laserowej.

Za drogo

Mimo, że wydawać by się mogło, że depilacja laserowa jest zbyt droga. To zastanów się, ile kosztował Cie do tej pory (i będzie kosztować nadal!) wosk czy maszynki? Koszt najskuteczniejszego dostępnego na rynku lasera Motus AX w Klinice La Perla waha się od 150 do 500 zł w zależności od obszaru. A całkowity efekt widoczny jest już po 4-6 zabiegach. A przede wszystkim możesz zapomnieć o maszynkach do golenia i innych sposobach, bo włosów pozbywasz się na stałe – tak działa depilacja laserowa!

Wymaga wielu powtórzeń

Być może zastanawia Cię po co potrzebujesz serii zabiegów skoro laser odznacza się najwyższą skutecznością? Starsze technologie, dostępne na rynku (jak np. IPL) wymagały od 6 do 8 powtórzeń, a efekt nie był trwały. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku najnowszych rozwiązań, na przykład lasera alexandrytowego, który znacznie szybciej osiągają zamierzony efekt. Dlaczego nie wystarcza 1 zabieg? Ponieważ laser może trwale usunąć tylko te włosy, które znajdują się w fazie wzrostu. Nie wszystkie włoski są jednocześnie w tym samym momencie cyklu, dlatego by pozbyć się ich całkowicie zabieg trzeba powtórzyć ok. 4-6 razy z miesięcznymi odstępami, by mieć pewność, że laser natrafił na wszystkie włosy przechodzące fazę wzrostu. Decydując się na nowszą technologię wydasz o połowę mniej pieniędzy i zaoszczędzisz czas.

Bolesna

Wiele pacjentek obawia się bólu wywołanego laserową depilacją. Jednak dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w urządzeniu Motus AX tj. szafirowej głowicy chłodzącej, która schładza skórę do 15 stopni zabieg jest całkowicie bezbolesny. Nie ma potrzeby nawet nakładania żelu chłodzącego, co sprawia, że jest wyjątkowo komfortowy.

Długo trwa

Dawniej depilacja kojarzyła się z długimi godzinami spędzonymi w gabinecie kosmetycznym. Obecna technologia pozwala na pozbycie się włosków z obszaru 10×10 cm w zaledwie 25 sekund! Trwała depilacja w tak krótkim czasie!

 

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!