CRYOTSHOCK, czyli szok termiczny w zabiegach estetycznych! - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

CRYOTSHOCK, czyli szok termiczny w zabiegach estetycznych!

Czy ciepło i zimno odczuwalne naprzemiennie może mieć terapeutyczny wpływ na ciało i kondycję naszej skóry?
Okazuje się, że bardzo duży! Udowodnili to twórcy włoskiej technologii CRYOTSHOCK, która pojawiła się w ostatnich dniach także na polskim rynku.

Klinika La Perla ze swoim entuzjastycznym podejściem do wszelkich innowacyjnych rozwiązań w medycynie estetycznej i kosmetologii hi tech, jako jedna z pierwszych doceniła zalety terapii łączonej – kriolipolizy i liftingu termicznego w jednym urządzeniu.
Od lat prowadzone są badania nad wpływem ujemnych temperatur na zdrowie człowieka. Kriolipoliza znana jest już nie tylko w rehabilitacji, ale także w medycynie estetycznej. Metoda ta pozwala na skuteczne zwalczanie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej pod warunkiem, że jej grubość w obszarze wykonywania zabiegu wynosi minimum 3 cm. Natomiast CRYOTSHOCK może być stosowany bez względu na ilość występującej w miejscu wykonania zabiegu tkanki tłuszczowej. Działa on kompleksowo i skutecznie również na cellulit oraz luźną skórę.

Bioestetyka najnowszy trend dla zdrowia i urody.
Szerokie i bezpieczne zastosowanie aparatury Cryotshock wpisuje się w koncept bioestetyki jako trendu wykorzystującego nowoczesne technologie w celu stymulacji naturalnie zachodzących w skórze procesów. CRYOTSHOCK spełnia wszelkie wymogi charakterystyczne dla technologii całkowicie bezpiecznej i zgodnej z fizjologią człowieka. Poprzez naprzemienne stosowanie ciepła i zimna o różnej częstotliwości, umożliwia redukcję złogów tłuszczu, cellulitu wodnego, włóknistego jak i zanikowego oraz poprawia jędrność i kondycję skory. To technologia, która pozwala w doskonały sposób wykorzystać procesy termokinetyczne i wykracza poza zasady oraz rezultaty dotąd znane z innych urządzeń do krioterapii i liftingu termicznego.

W jaki sposób działa Cryotshock?
Szok termiczny wywołany naprzemienną ekspozycją na zimno i ciepło stymuluje mechanizmy termoregulacyjne organizmu i drenaż, przyspieszając proces przemiany materii oraz dzięki silnemu dotlenieniu miejscowemu, zmniejsza odczuwanie bólu, jednocześnie zwiększając wydzielanie endorfin.

Dlaczego ciepło i zimno stosowane jest naprzemiennie?
Ciepło zwiększa tempo przepływu krwi, przyspiesza metabolizm komórkowy, stymuluje wymianę płynów tkankowych oraz wykazuje silne działanie przeciwzapalne.
Zimno wykazuje pozytywny wpływ na skórę poprzez poprawę krążenia obwodowego, zmniejszenie obrzęków, świądu skóry oraz silne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz antyoksydacyjne. Terapia zimnem usprawnia cyrkulację krwi i limfy, stymulując tym samym proces odnowy komórkowej.

„Cryotshock doskonale uzupełnia ofertę technologii dostępnych w Klinikach La Perla, ponieważ jego innowacyjność polega na połączeniu, po raz pierwszy doskonale nam znanych, właściwości kriolipolizy z liftingiem termicznym, który ma swoje zastosowanie chociażby w naszej najnowszej technologii thermologie. Nasi pacjenci szukają bezbolesnych, sprawdzonych i satysfakcjonujących rozwiązań, zgodnych z zasadami bioestetyki. Cryotshock to kolejne obok Zeus Thunder, thermologie czy Biolift Theraphy urządzenie, które jest bezpieczne i skuteczne. Wykorzystuje znane i sprawdzone metody, które połączone ze sobą w innowacyjny sposób pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów” – podkreśla Kalina Ben Sira, CEO i założycielka Kliniki La Perla.

Rekomendowane zabiegi na twarz i ciało.
Zabiegi dedykowane są na różne problemy i obszary ciała. Czas trwania zabiegu zależy od programu jaki wybierzemy. A tu mamy ogromne spektrum możliwości.
Zabiegi na ciało są bardzo przyjemne. Cryotshock posiada programy rehabilitacyjne, przykładowo dzięki kontrolowanej stymulacji tkankowej ma zastosowanie u osób po wylewie. Świetnie radzi sobie z bliznami, rozstępami. Kolejny program Cryotshock – Physiotherapy skupia swoje działanie na problemach zdrowotnych – zmniejsza ból ścięgien, przewlekły ból urazowy oraz pomaga w walce z migrenami. Ponadto, zabieg szczególnie jest polecany jest do redukcji tkanki tłuszczowej i poprawy kondycji poszczególnych partii skóry: brzucha, ud, pleców, ramion czy też łydek.
Zabiegi na twarz dzięki specjalnej końcówce nakładanej na głowicę zabiegową mogą być wykonywane na okolice oczu czy ust, liftingowa
owal, policzki oraz trudną do odmłodzenia szyję. Oprogramowanie umożliwia wykonywanie zabiegów na rumień skóry naczyniowej, gdzie zimno nie wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych, a w zestawieniu z terapią cieplną wspomaga ich domykanie.

Atrakcyjne pakiety zabiegów w Klinice La Perla.
Czas trwania wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Około 15 minut trwa zabieg na oczy, 16 minut na twarz, a na ciało zabiegi trwają do 54 minut. Cena zależy od czasu trwania zabiegu. Klinika La Perla przygotowała promocyjne pakiety zabiegowe.
Dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów wymagana jest seria od 4 do 8 zabiegów, wykonywanych dwa razy w tygodniu w wypadku zabiegów mających na celu lifting skóry twarzy lub ciała, walka z cellulitem to zabiegi co 7 dni, a co 14 dni stosuje się tą metodę do redukcji tkanki tłuszczowej.
W wypadku serii zabiegów na ciało Cryotshock, zalecane jest wykonywanie drenażu i tu rekomendowany jest zabieg icoon lub thermologie, który dzięki grzejącej głowicy przyspieszy i utrwali uzyskiwane efekty. Optymalne rozwiązanie to także połączenie Cryotshock z Biolift Theraphy w wypadku zabiegów liftingujących na twarz i ciało.

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!