Ciało, które wzbudza zachwyt dzięki Adipologie - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Ciało, które wzbudza zachwyt dzięki Zeus Thunder? Tak, to możliwe!

Która z nas nie chciałaby cieszyć się pięknym ciałem w bikini? Jędrna skóra, bez widocznego cellulitu i przede wszystkim smukłe kształty!

 To marzenie dla którego jesteśmy w stanie zrobić wiele; ) Ćwiczymy razem z idolkami fitnessu, przestrzegamy diety, pijemy dużo wody – wszystko wedle zaleceń…. ale mimo wysiłków wielu z nas nie udaje się wypracować formy życia. Co zrobić kiedy mamy już tylko kilkanaście dni do upragnionego i wyczekiwanego urlopu, a nasza sylwetka nadal daleka jest od ideałów z Instagrama?

Po pierwsze nie wpadajmy w panikę, nie każda z nas musi nosić rozmiar 36 i tylko wtedy czuć się sexy! Po drugie istnieją skuteczne zabiegi, aby nasze ciało natychmiast zyskało jędrność, a oporną tkankę tłuszczową można zredukować podczas dosłownie kilku sesji. Ważna jest tu kwestia doboru odpowiedniej technologii do konkretnego pacjenta i jego potrzeb.

Jednym z ostatnich hitów w zabiegach odchudzających i modelujących sylwetkę Kliniki La Perla  jest Zeus Thunder– opatentowana technologia LFU™ (Low Frequency Ultrasound), czyli ultradźwięki o niskiej częstotliwości 200 kHZ (+/-10). To totalny przełom wśród tego typu zabiegów!

Co wyróżnia Zeus Thunder wśród podobnych technologii wykorzystujących moc ultradźwięków? Emisja fali przybiera tu postać odwróconej piramidy – pozwala na głębsze, dłuższe i bardziej selektywne działanie na komórki tłuszczowe. Najlepsze rezultaty widoczne będą po wykonaniu serii 4-6 zabiegów – ich dokładną ilość ustala specjalista podczas konsultacji. Jednak pierwsze efekty widać od razu, a po 3 tygodniach można zauważyć zmniejszenie obwodów ciała nawet o 4 centymetry (!).

Na jakie partie ciała zabieg jest najbardziej efektywny?

Zeus Thunder bezkonkurencyjnie redukuje oporną tkanką tłuszczową z miejsc takich jak: boczki, brzuch, łydki, pośladki, ramiona, talia, uda. Ponadto doskonale radzi sobie z różnymi rodzajami cellulitu (włóknisty, tłuszczowy) dzięki specjalnie dopracowanym procedurom zabiegowym.

Czy zabieg przynosi trwałe efekty?

Jeśli usuniemy na stałe komórki tłuszczowe z danego obszaru technologią LFU, to podobnie jak w przypadku liposukcji, nie ulegną one nadbudowie, ponieważ te komórki się nie rozmnażają, a zwiększają swoją objętość. Już nigdy nie rozrosną się do takich rozmiarów, jakie mogły mieć przed zabiegiem. Dlatego Zeus Thunder polecamy jako metodę na trwałe pozbycie się opornych komórek tłuszczowych i alternatywę także dla tych osób, które z jakichś względów nie mogą lub nie chcą poddać się zabiegowi liposukcji.

Zeus Thunder to efektywny zabieg last minute przed wakacjami!

Pokochały go klientki w wielu krajach na świecie, zwłaszcza w Hiszpanii, Portugalii , Belgii oraz krajach Ameryki Południowej –  teraz dostępny jest także w Polsce! Doskonale wpisuje się w lansowany przez Klinikę La Perla trend zabiegów bioestetycznych, czyli działających w zgodzie z fizjologią człowieka. Zatem jeśli Twój upragniony urlop zbliża się wielkimi krokami – zaplanuj serię zabiegów Zeus Thunder, by zachwycać jędrną, zdrową skórą i boskimi kształtami: )

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!