PNŚ – zabiegi medycyny estetycznej w Lake Hill Resort and Spa - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

PNŚ – zabiegi medycyny estetycznej w Lake Hill Resort and Spa

W „Pytanie na śniadanie” mieliście okazję obejrzeć prognozę pogody z Lake Hill Resort and Spa w Karkonoszach, gdzie mieści się jedna z naszych klinik. Jeśli chcecie zmienić otoczenie i marzycie o cudownych widokach, to z pewnością warto nas tam odwiedzić! Wypoczynek w naszym nowoczesnym spa oznacza nie tylko klasyczne relaksujące zabiegi, ale również NOWOŚĆ zabiegi medycyny estetycznej stworzone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn https://klinikalaperla.pl/lokalizacje/#Lake%20Hill.

W programie pojawiła się również właścicielka Klinik La Perla Kalina Ben Sira, która opowiedziała o zaletach naszych bestsellerowych zabiegów:

Thermologie – zabieg zastępuje masaż i działa na zasadzie wykorzystania ciepła, światła led oraz elementu zassania. Dedykowany przy zmęczeniu/spięciu mięśni oraz cellulicie. https://klinikalaperla.pl/zabiegi/thermologie/

Skinbooster by Klinika La Perla – to mezoterapia, która intensywnie nawilża i zagęszcza tkanki. Możemy się spodziewać efektu odmłodzonej i zrewitalizowanej skóry. Dedykowany dla osób po 30 roku życia.

OBEJRZYJCIE!

My w „Pytanie na śniadanie”

Nasz konkurs w „Pytanie na śniadanie”

 

Wróć do aktualności


Placówki

Jesteśmy w aż 10 miastach w Polsce! Wybierz najbardziej dogodną dla siebie lokalizację.

Warszawa

Klif
Łowicka
SPA Warszawa
Wilcza

Kraków

Kraków

Rzeszów

SPA Rzeszów

Bolesławiec

Bolesławiec

Nowy Sącz

Nowy Sącz

Lubin

Lubin

Żubrówka

SPA Żubrówka

Poznań

Poznań

telefon:

e-mail:

godziny otwarcia:

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!