25 minut – 25% tkanki tłuszczowej mniej - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

25 minut – 25% tkanki tłuszczowej mniej

SculpSure jest nieinwazyjną technologią, która działa w oparciu o energię laserową i jest w stanie zredukować zlokalizowaną i oporna tkankę tłuszczową o 25% w zaledwie 25 minut! W efekcie tkanka zostaje rozbita, obwody zmniejszone, a sylwetka wymodelowana bez ryzyka wiotkiej skóry i powrotu uporczywego tłuszczu.

Urządzenie, jak większość tego typu, nie wykorzystuje głowicy, tylko 4 płaskie aplikatory, każdy o powierzchni 24 cm2. Pojedyncze aplikatory można układać w systemy, pokrywając tym samym 96 cm2 powierzchni ciała. Specjalista medycyny estetycznej Kliniki La Perla – Zuzanna Rahali zwraca uwagę na zalety urządzenia. – Dzięki takiej strukturze można dokładnie kontrolować przebieg i obszar zabiegu, co jest bardzo istotne. Podczas zabiegu emitowana energia podgrzewa komórki tłuszczowe do temperatury 42-47 st. C co powoduje ich nieodwracalny rozpad, lecz bez naruszania sąsiadujących tkanek. Co warto podkreślić, komórki tłuszczowe po pewnym czasie usuwane są z organizmu samoistnie. Urządzenie podczas zabiegu wykorzystuje technologię chłodzenia kontaktowego, która wpływa na komfort w trakcie jego wykonywania oraz chroni powierzchnię skóry. Podczas procedury większość pacjentów odczuwa mrowienie i ciepło. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji, od razu po jego wykonaniu można wrócić do codziennej aktywności, a nawet jest ona wskazana by wzmocnić efekty zabiegu, które spotęgują także rytuały drenujące takie jak polecany w Klinice La Perla – Icoon oraz endermologia.

Dla kogo?

  • dla każdego, kto ma problem z pozbyciem się uporczywej tkanki tłuszczowej z takich obszarów jak np. brzuch czy tzw. boczki,
  • może być wykonywany niezależnie od fototypu skóry i rodzaju sylwetki.

 

Co można zyskać?

Efekty zabiegu widoczne są już po 6 tygodniach od jego wykonania, natomiast pełen rezultat otrzymuje się do 12 tygodni. Nie ma konieczności powtarzania zabiegu, gdyż komórki tłuszczowe ulegają całkowitemu zniszczeniu, lecz w razie konieczności tzn. dużej ilości tkanki tłuszczowej zabieg można powtórzyć po 4-6 tygodniach. Został przebadany na grupie ponad 100 pacjentów, a poziom ich satysfakcji wyniósł 90%.

Pionierska technologia…

SculpSure do modelowania sylwetki wykorzystuje naukę o świetle. Laser podgrzewa komórki tłuszczowe wiązką, która w kontrolowany sposób dostarcza energię, działając wyłącznie na zlokalizowany tłuszcz, nie uszkadzając sąsiadujących tkanek. SculpSure pierwszym zabiegiem laserowym, który otrzymał certyfikat FDA dla nieinwazyjnej lipolizy brzucha i „boczków”. Wykorzystuje wiązkę lasera o niespotykanej dotąd długości – 1060 nm, która jest odpowiednia do eliminacji tłuszczu, dlatego jest idealna dla pacjentów, którzy chcą szybko i skutecznie  pozbyć się zlokalizowanej i opornej tkanki tłuszczowej.

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!