15 lecie Kliniki La Perla - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

15 lecie Kliniki La Perla

To już 15 lat istnienia Kliniki La Perla – wspaniałych klientów i pacjentów, otwierania kolejnych placówek, niesamowitych historii i ciągłego rozwoju marki.

Dziękuję wszystkim, którzy razem z nami tworzyli La Perlę, która od małej placówki na ul. Wilczej w Warszawie rozrosła się do sieci klinik w całej Polsce. Ciesze się, że dzięki takim rocznicom mogę się zatrzymać, docenić to co Klinice La Perla udało się osiągnąć i podziękować wszystkim, dzięki którym się to udało: mojej rodzinie, niezastąpionym pracownikom, klientom i partnerom. Nieustannie staram się ulepszać ofertę, poprawiać standardy i wyznaczać trendy w branży beauty i mam ogromną nadzieję, że z takim wsparciem, spotkamy się za kolejne 15 lat, a doświadczenie które uzyskałam do tej pory jest dla mnie bezcenne.

Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotorelacji z imprezy, podczas której świętowaliśmy urodziny Kliniki La Perla w Klubie Polskiej Rady Biznesu, wraz z ambasadorami marki: Anną Muchą, Karoliną Szostak, Jarosławem Szado i niezawodnym prowadzącym – Andrzejem Młynarczykiem, a także naszymi partnerami: Croma Pharma, ITP SA, Star Wines, Esthechoc, Wezyr Holidays, Patriza Aryton, Conhpol, Frey Wille, Holiday Inn oraz Wittchen. Wieczór uświetniły wspaniałe występy Roberta Kochanka wraz z partnerką oraz piosenkarz Jimmy Wilson.

 

 

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!